crosssearch

Indie - Zlatý trojúhelník

Poznávací zájezdy, Indie

Po příletu do Díllí následuje transfer na hotel, krátký odpočinek následně se vydáme poznávat Staré a Nové centrum Díllí. Během poznávaní Díllí, Novou část Díllí postalivi Britové jako centrum svého imperia v Indii oproti staré Indické části, kde poznáte pravou část Indické...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. Den: Sraz na letišti cca 2 hodiny před plánovaným odletem, odlet, let na trase Praha (Vídeň) Díllí.

2. Den: Po příletu do Díllí následuje transfer na hotel, krátký odpočinek následně se vydáme poznávat Staré a Nové centrum Díllí. Během poznávaní Díllí, Novou část Díllí postalivi Britové jako centrum svého imperia v Indii oproti staré Indické části, kde poznáte pravou část Indické kultury, navštívíte místní trh, červenou pevnost. Transfer na hotel odpočinek.

3. Den: Snídaně, po snídani vyrazíte z pod Brány Indie, Pralamentu a Connaught, srdce Díllí, kde je obrovská křižovatka 7 cest, obklopená obchody, hotely, restauracemi a kencelářskými budovami do starého Díllí. Navštívíte hrom druhého z Mogulov Humayun&s Tomb, postaveném v 16. století, Jama Masjid největší mešitu v Indii pro 25 000 lidí, Lakshami Narayan - chrám bohyně Lakšmí, Qutub MInar - komplex staveb pocházejících z dob Islámských panovníků Indie, 73 metrů vysokou věž víteztví po porážce posledního hinduistického království, na úpatí věže je postavená první mešita v Indii Quwwat-ul-Islam. Transfer do hotelu.

4. Den: Snídaně, po snídani je přejezd do města Agra, po polední navštívíme červenou pevnost v Agře, unikátní ukázka mughalské architektury, dále navštívíte Taj Maha, který byl postaven sultánem Šahdžahánem pro svou zesnulou ženu. Cestou zpět do hotelu navštívíte manufakturu vyrábějící dekorační předměty, prohlídka města Agra, ubytování, nocleh.

5. Den: Snídaně, přejezd do města Jaipur. Navštívíme bývalé sídelní město Sultán Akbaa - Fatehpur Sikri, který sice stojí ve stínu Taj Mahal, nicméně určitě stojí za navštívení, město bylo vystaveno rou 1571, nicméně bylo opuštěno o 15 let později z důvodu nedostatku vody v oblasti. Večer ukončíme prohlídkou města Jaipur, nazávaným ,,růžovým městem& s návštěvou místních turistických atrakcí, ubytování, nocleh.

6. Den: Snídaně, po snídani se vydáme poznávat Jaipur, hlavní město Radžastánu, který je vnímán jako pokladnice indické historie, je zde velké množství chrámů, paláců a pevností. Jako první zde navštívíte pevnost Amber, která stojí na úpatí pohoří Aravalli a jezera Moat. Město zde založil Maharadža Mansingh. V průběhu dne budete mít možnost se projet na slonech nebo džipech, uvidítě růžový trh ve městě Jaipur a městský palác.

7.Den: Snídaně, ranní procházka Jaipurem, přejezd do Díllí, volný program,

8.Den: Snídaně, ranní procházka Díllím, volný program, transfer na letiště, odlet.

9.Den: Přílet do Prahy nebo Vídně.

Přílet do Prahy nebo Vídně.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000