crosssearch

Indický trojúhelník

Poznávací zájezdy, Indie

Dillí | Jaipur | Agra

Konečná cena za osobu od: 33 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den: Odlet z Prahy do Dillí.

2.den: Přílet v časných ranních hodinách do Dillí, hlavního města Indie, (s cca 8 miliony obyvateli třetího největšího města v zemi), transfer do hotelu, snídaně, celodenní okružní jízda městem včetně prohlídky Starého a Nového Dillí během které navštívíte Červenou pevnost, Páteční mešitu, náhrobek Móhandáse (Mahátmy) Gándhího, uvidíte Qutub Minar, Indickou bránu, prezidentský palác a Parlament. Nocleh v Dillí.

3.den: Snídaně, odjezd do Agry, po cestě zastávka v Mathuru - místo narození Krišny, které je jedním z nejdůležitějších hinduistických poutních míst v Indii. Další zastávka v pevnosti Sikandra. Odpoledne prohlídka Taj Mahalu, okouzlujícího mauzolea, které nechal vybudovat císař Shahjahan, pro svou milovanou ženu, s cílem shromáždit zde vše nejkrásnější ze světa, dále prohlídka Červené pevnosti, která patří k největším na světě. Nocleh v Agře.

4.den: Snídaně, odjezd do Jaipuru, hlavního města státu Rajasthan, které je charakteristické růžovou barvou fasád zdejších domů, na cestě zastávka v bájném městě Fathepur Sikri, které bývalo hlavním městem Munghalské říše, nocleh v Jaipuru.

5.den: Snídaně, odjezd do nedalekého města Amber, návštěva pevnosti spojená s jízdou na slonech, odpoledne návrat do Jaipuru, polodenní okružní jízda „růžovým“ městem vč. návštěvy městského paláce, starověké observatoře a zastávky u nejznámější památky města - Paláce větrů, který se stal symbolem Jaipuru, nocleh.

6.den: Snídaně, individuální volno v Jaipuru s možností navštívit obchodní zónu a tržiště. V pozdních odpoledních hodinách odjezd do Dillí, transfer na letiště.

7.den: V časných ranních hodinách odlet do Prahy, přílet.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000