crosssearch

Přilet do Tbilisi, hlavní města Gruzie. Transfer do hotelu. Volno a noc v Tbilisi.

Konečná cena za osobu od: 24 190 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Cena zahrnuje: veškeré transfery, anglicky mluvící průvodce, 7x ubytování se snídaní ve 3* hotelu, zpáteční letenka z Prahy vč. letištních tax, povinné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, obědy a věčeře, degustace vín (cca 10USD/osoba), vstupy do vybraných objektů

Program na individuální bázi může být dle žádosti klienta upraven či prodloužen. Změna programu vyhrazena.

1.den

Přilet do Tbilisi, hlavní města Gruzie. Transfer do hotelu. Volno a noc v Tbilisi.

2.den

Snídaně na hotelu. 3,5hodinová prohlídka s průvodcem všech hlavních památek v Tbilisi. Možnost za poplatek návštěva Gruzínského národního muzea. Noc v Tbilisi.

3.den

Snídaně na hotelu. Cesta do bývalého hlavního města Mccheta, kde navštívíte památku UNESCO katedrálu Sveticchoveli. Oběd v místní restauraci (za poplatek). Poté uvidíte další památku Unesco Klášter Džvari, gruzínsko-pravoslavný klášter ze 6.století. Za poplatek je možná návštěva hradu ve vesnici Mukhrani, která je spojena s prohlídkou místní vinice a degustací vín. Poté se přesunete do centrální části země do regionu Šida Kartli a navštívite město Gori, kde je Stalinovo museum (za poplatek) a jeskynní město Uplisciche. Pak následuje prohlídka města Bordžomi, které je známé svými mineralními prameny. Po prohlídce města Achalciche noc na hotelu buď ve městě Bordžominebo Achalciche.

4.den

Snídaně na hotelu. Začíná se návštěvou jeskynního klášterního města Vardzia. Poté cesta do druhého největšího města Kutaisi. Noc v hotelu v Kutaisi.

5.den

Snídaně na hotelu. Prohlídka Kutaisi, včetně nedaleko vzdáleného klášteru Gelati. Poté navštívíte Národní park Sataplia, jehož hlavní atrakcí jsou zachované dinosauří stopy. Za poplatek můžete take navštívit jeskyni Prometheus. Cesta do Tbilisi. Noc na hotelu.

6.den

Snídaně na hotelu. Cesta a prohlídka města Signagi ve vinařském regionu Kakheti. Oběd v místní restauraci (za oběd). Možnost degustace vín (za poplatek, cca 10USD/osoba). Další zastávkou bude kláštěr Bodbe, které od Signagi vzdálené jižně asi 2km. Kláštěr je věnován svaté Nine, která je zde pohřbena. Noc na hotelu v Signagi.

7.den

Snídaně na hotelu. Návšteva residence Alexandere Chavchavadzeho ve městě Tsinandali. Spisovatel, diplomat, vynálezce a vinař Alexander Chavchavadze byl jedna z nejvýznamějších osobností Gruzie. Jeho vinice jsou dodnes v provozu. Možnost degustace vín za poplatek. Poté návštěva a prohlídka Akademie Ikalto, což byla ve středověku významná cirkevní škola. Pak následuje prohlídka klášteru Alavrdi. Poté cesta a noc na hotelu Tbili.

8.den

Transfer na letiště a odlet zpět do Prahy

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000