crosssearch

Zámky nejen na Loiře

Poznávací zájezdy, Francie

Obrázek není k dispozici

Program zájezdu 1.den: Odjezd z ČR v odpoledních hodinách. 2.den: V dopoledních hodinách příjezd do Paříže (pěší prohlídka sídelní čtvrti Marais, Beaubourg, Les Halles, Palée Royale), volno - individuální program, večer odjezd do hotelu v okolí Paříže, ubytování. 3.den:...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den: Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2.den: V dopoledních hodinách příjezd do Paříže (pěší prohlídka sídelní čtvrti Marais, Beaubourg, Les Halles, Palée Royale), volno - individuální program, večer odjezd do hotelu v okolí Paříže, ubytování.

3.den: Snídaně, odjezd do Chartres (katedrála Notre Dame), Chambord ("perla" francouzské renesance), Blois (zámek, staré město), večer odjezd do hotelu v okolí Tours, ubytování.

4.den: Snídaně, Tours, prohlídka města, Chenonceaux (čarokrásný vodní zámek, sídlo mnoha královských milenek, klasicistní zahrada). Amboise (zámek, le Clos lucé, místo, kde prožil poslední tři roky života Leonardo da Vinci), ubytování v okolí Orléansu.

5.den: Snídaně, Fontainebleau (slavné královské sídlo, předchůdce Versaillského zámku), Chantilly - jeden z nejkrásnějších francouzských vodních zámků (postavený na místě, kde byla již galo-romáská pevnost), který byl oblíbeným místem krále Jindřicha IV, prohlídka zámku a francouzského a anglického parku,odjezd do ČR.

6.den: Příjezd do ČR v ranních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000