crosssearch

Zámky Na Loiře A Paříž

Poznávací zájezdy, Francie

POZNÁVACÍ ZÁJEZD ZA KRÁSNÝMI POHÁDKOVÝMI ZÁMKY A HLAVNÍ MĚSTO FRANCIE - PAŘÍŽ, BEZ NOČNÍHO PŘEJEZDU.

Konečná cena za osobu od: 8 790 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

POZNÁVACÍ ZÁJEZD ZA KRÁSNÝMI POHÁDKOVÝMI ZÁMKY A HLAVNÍ MĚSTO FRANCIE - PAŘÍŽ, BEZ NOČNÍHO PŘEJEZDU.

1. den:
Odjezd v brzkých ranních hodinách. Průjezd Německem do Francie. Nocleh.

2. den:
Po snídani prohlídka velkolepé gotické korunovační katedrály Notre-Dame v Remeši, cestou do údolí Loiry zastávka na dvou zámcích: Exteriéry VAUX-LE-VICOMTE - jedno z vrcholných děl a předchůdce Versailles, individuální procházka jeho nádhernými zahradami a prohlídka královského zámku FONTAINEBLEAU ze 16. století. Pokračování kolem ORLEÁNSU, města Johanky z Arku. Ubytování, nocleh.

3. den:
Po snídani přejezd přes TOURS kolem mohutného hradu CHINON na řece Vienne, pokračování podél Loiry, průjezd kolem pohádkového zámku Rigny-Ussé k zámku VILLANDRY - prohlídka proslulých okrasných renesančních zahrad. Poté podél řeky Cher k zámku mnoha královen a královských milenek CHENONCEAU, jednomu z nejkrásnějších vodních zámků. Přejezd do AMBOISE, exteriéry zámku Františka I., podvečerní procházka k zámečku LE CLOS-LUCE, místu posledního pobytu Leonarda da Vinci. Po degustaci místního vína návrat na nocleh.

4. den:
Po snídani přejezd podél zámku Chaumont do bývalého královského města BLOIS - prohlídka zámku několika králů i architektonických stylů (jedinečné renesanční točité schodiště). Poté prohlídka interiéru nejrozsáhlejšího renesančního zámku na Loiře - CHAMBORD, s labyrintem komínů a věží. Nocleh.

5. den:
Celodenní pobyt v PAŘÍŽI - bazilika Saint-Denis - nekropole francouzských králů. Pro zájemce návštěva Muzea parfumerií, Louvru, Invalidovny... individuální volno. Večer možnost projíždky lodí po Seině. Noční přejezd Francií do Německa.

6. den:
Dopoledne dvouhodinová zastávka v AMBERGU, koupání a osvěžení v krytém areálu Kurfiřtských lázní s různými vodními atrakcemi (masážní prameny, bublinkové koupele, tobogán) nebo individuální procházka malebným městečkem. Návrat do ČR ve večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000