crosssearch

Za Tajemstvím Katarských Hradů

Poznávací zájezdy, Francie

1. den: Odjezd z ČR v brzkých ranních hodinách. Večer ubytování ve Francii v oblasti Montélimar. 2. den: Po snídani přejezd do NARBONNE - prohlídka centra, katedrála Sv. Justa a Sv. Pastora, významný klášter Abbay de Fontfroide z 11. století. Poté večerní prohlídka...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den:
Odjezd z ČR v brzkých ranních hodinách. Večer ubytování ve Francii v oblasti Montélimar.

2. den:
Po snídani přejezd do NARBONNE - prohlídka centra, katedrála Sv. Justa a Sv. Pastora, významný klášter Abbay de Fontfroide z 11. století. Poté večerní prohlídka středověkého města CARCASSONE. Průjezd na ubytování vesnicí Legrasse, ležící na říčce Orbieu a zachovávající si původní středověký ráz. Ubytování.

3. den:
Po snídani CHATEAUX DE LASTOURS - nejsevernější z katarských hradů. V minulosti zde stály 4 hrady a jejich zbytky se dodnes velkolepě tyčí vysoko nad řekou Orbiel. Poté návštěva kláštera ve vesnici Caunes-Minervois z 13. století a plavba lodí po CANAL DU MIDI ve městečku Homps. Večer prohlídka jedné z nejkrásnějších vesnic oblasti Minerve - významného místa pro hnutí katarů. Nocleh.

4. den:
Po snídani prohlídka nejvýznamnějšího středověkého hradu PUILAURENS, patřícího mezi tzv. pět synů Carcassonnu. Přejezd přes soutěsku Galamus ke zřícenině hradu PEYREPERTUSE tzv. ,,Nebeský Carcassone", nejvýznačnějšímu příkladu vojenské středověké architektury v Languedoku, připomínajícímu opravdové spící město. Navečer prohlídka hradu Quéribus a návštěva vinných sklepů ve vesničce. Nocleh.

5. den:
Po snídani zastávka v půvabných městech Castres a Albi - růžové město s opevněnou katedrálou St. Cécile. Nakonec opevněné středověké město Gordes. Nocleh.

6. den:
Po snídani prohlídka krásného městečka Puy en Velay. Celodenní prohlídka druhého největšího města Francie LYONU - poloostrov Presque'ile s radnicí, hotel de Ville, náměstí Place des Terreaux. Noční přejezd do ČR.

7. den:
Návrat do ČR v dopoledních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000