crosssearch

Z Paříže za historickými skvosty

Poznávací zájezdy, Francie

Paříž | Chambord | Blois | Fontainebleau | Vaux le Vicomte | Provins

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program

1. den: Odjezd z Prahy v podvečerních hodinách přes Německo do Francie (z Ostravy odjezd v cca 13.00 hod. vlakem Pendolino do Prahy).

2. den: Příjezd do Paříže, okružní jízda autokarem pro základní orientaci ve městě, volno, odjezd na ubytování, podvečerní prohlídka Montmartru včetně basilky Sacré Coeur, volno.

3. den: Po snídani odjezd k Eiffelově věži, volno k individuální návštěvě, dále kombinovaná prohlídka Paříže autokarem a pěšky – Trocadéro, Vítězný oblouk, Champs-Elysées, náměstí Svornosti, Louvre, Notre Dame, Latinská čtvrť, Invalidovna, Královský palác, opera, Madelaine ... volno nebo fakultativní výlet lodí po Seině, fakultativně výlet na vyhlídkovou věž Tour Montparnasse.

4. den: Po snídani – celodenní výlet na nejznámější zámky na Loiře. Chambord – návštěva skutečně „královského zámku“ na Loiře, nejrozsáhlejšího komplexu zámeckých budov nad říčkou Closson, nejvíce navštěvovaný zámek na Loiře. Odjezd do nedalekého Blois. Městečko se zámkem a zajímavou částí starého města se vznešenými paláci, katedrálou a radnicí. Volno, návrat do Paříže, odjezd na ubytování.

5. den: Po snídani – celodenní výlet za historickým skvosty - Fontainebleau - původně lovecký zámek francouzských panovníků přestavěný na okrasný zámek, Vaux le Vicomte - nejpřepychovější palác své doby, obklopený nádhernými zahradami, terasami a jezírky. Provins – město uvnitř vysokého opevnění z 12. století, s cimbuřími a obranými příkopy ... jedinečný exemplář zcela zachovaného historického jádra, volno, návrat do Paříže, ubytování, fakultativně návštěva kabaretu Belle Epoque.

6. den: Po snídani odjezd do centra Paříže, volno k návštěvám muzeí a galerií, nákupům ... nebo polodenní pěší prohlídka centra města s průvodcem, volno, v podvečerních hodinách odjezd z Paříže do ČR

7. den: Návrat do Prahy v dopoledních hodinách. Odjezd do Ostravy vlakem Pendolino.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000