crosssearch

Program zájezdu 1. den Odjezd večer. Noční přejezd. 2. den V průběhu pobytu navštívíte nejvýznačnější památky a muzea Paříže. Náměstí Svornosti, kostel Sainte-Madeleine, muzeum Louvre a Orsay, ostrově Cité, katedrála Notre Dame, gotická kaple Sainte Chapelle. Eiffelova...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den
Odjezd večer. Noční přejezd.

2. den
V průběhu pobytu navštívíte nejvýznačnější památky a muzea Paříže. Náměstí Svornosti, kostel Sainte-Madeleine, muzeum Louvre a Orsay, ostrově Cité, katedrála Notre Dame, gotická kaple Sainte Chapelle. Eiffelova věž, Invalidovna, náměstí Etoile-Charles de Gaulle s Vítězným obloukem a třídou Champs Elysées. Oblast Montmartre s bazilikou Sacré Coeur a čtvrť Pigalle s Moulin Rouge.

3. den
Snídaně. Pokračování prohlídky Paříže.

4. den
Snídaně. Pokračování prohlídky Paříže. Večer odjezd do ČR. Noční přejezd.

5. den
Příjezd kolem poledne.

Cena zahrnuje

2 noci se snídaní v hotelu (2-lůžkové pokoje s příslušenstvím), dopravu luxusním autobusem, průvodce, komplexní pojištění.

Cena nezahrnuje

Výlet lodí po Seině 220 Kč.

Minimální výměna na vstupy

60 Eur.

Poznámka

Paris Museum Pass – univerzální vstupenka, která umožňuje vícenásobné vstupy zdarma a bez čekání do více jak 60 muzeí a památek v Paříži a pařížském regionu. Karty jsouplatné na 2, 4 nebo 6 dní. Platnost v památkách – Vítězný oblouk, Invalidovna, Conciergerie, Sainte Chapelle, věže Notre Dame, Panthéon, muzea – Louvre, d’Orsay, Rodin, Bradly, Centre Pompidou, Orangerie, Picasso. Zámky Versailles, Trianon, Fontainbleau, Vincennes, Chantilly, Ecouen. Další místa jako – Městečko vědy a průmyslu v La Villette, Le Bourget letecké muzeum, podzemí Paříže.

Většina státních muzeí je zdarma pro osoby do 26 let z EU.
 

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000