crosssearch

Vánoce a Silvestr v Paříži

Poznávací zájezdy, Francie

Program zájezdu 1.den: Odlet z Prahy v poledních hodinách do Paříže, po příletu transfer z letiště. Odjezd do hotelu, ubytování, volno. Večer fakultativně noční okružní jízda Paříží. 2.-3. den: Po snídani individuální pobyt v Paříži. Doporučujeme prohlídky centra...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den: Odlet z Prahy v poledních hodinách do Paříže, po příletu transfer z letiště. Odjezd do hotelu, ubytování, volno. Večer fakultativně noční okružní jízda Paříží.

2.-3. den: Po snídani individuální pobyt v Paříži. Doporučujeme prohlídky centra města – Náměstí Svornosti, Tuilerijské zahrady, malý Vítězný oblouk, Louvre, Notre Dame, Centre G. Pompidou, Forum des Halles, Palais Royale, Madelaine, Opera, nákupy… Večer fakultativně večeře v restauraci nebo na lodi po Seině nebo u silvestrovského pobytu návštěva kabaretů Moulin Rouge nebo Belle Epoque včetně večeře a nápojů. Po snídani individuální pobyt v Paříži, doporučujeme procházky podél Seiny, výlet lodí po Seině, návštěvu Eiffelovy věže, Trocadéra….

4. den: Po snídani individuální program, v odpoledních hodinách transfer na letiště a odlet do Prahy. Přílet v podvečerních hodinách (cca 17,30).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000