crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Turistické lahůdky Francie - zámky na Loiře, Bretaň, Normandie

Poznávací zájezdy, Francie

V tomto zájezdě jsme se rozhodli spojit pro vás největ&í turistická lákadla severní části Francie, která se obvykle nav&těvují pouze v krat&ích zájezdech. Uvidíte nejvýznamněj&í zámky na Loiře, které vás uchvátí svou munumentálností, nádhernou architekturou i příjemnými...

Konečná cena za osobu od: 14 290 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

V tomto zájezdě jsme se rozhodli spojit pro vás největší turistická lákadla severní části Francie, která se obvykle navštěvují pouze v kratších zájezdech. Uvidíte nejvýznamnější zámky na Loiře, které vás uchvátí svou munumentálností, nádhernou architekturou i příjemnými zahradami. A dále divoké pobřeží s útesy, přírodní parky a řadu sakrálních památek typických pro Bretaň.

Program zájezdu:
1.den (so): Odjezd ve večerních hodinách.


2.den (ne): Přejezd Francie. Monumentální zámek CHAMBORD. Údolím Loiry do TOURS - podvečerní prohlídka vinařského střediska a centra oblasti, gotická katedrála aj. Nocleh.


3.den (po): Podél řeky Indre do LOCHES, opevněné město s hradem. Nádherný renesanční zámek CHENONCEAUX s malebnými zahradami, zámek "šesti žen". AMBOISE - malebné město na břehu Loiry s královským zámkem, působil zde Leonardo da Vinci. Nocleh.


4.den (út): VILLANDRY - zámek s jedinečnými renesančními zahradami, které jsou nejpřitažlivější ze všech, úžasné ornamenty tvořeny nejen květinami, ale i zeleninou či kořením. AZAY - LE - RIDEAU - mistrovské dílo renesanční architektury. ANGERS - centrum kraje Anjou s monumentálním opevněným hradem, krásným starým centrem a katedrálou. Přejezd do oblasti Rennes, nocleh.


5.den (st): LE MONT-SAINT-MICHEL - opevněný románsko-gotický klášter na žulovém ostrůvku uprostřed mořských písčin v zátoce proslulé rozdílem hladiny mezi přílivem a odlivem. SAINT MALO - malebné město, přístav proslavený boji korzárů proti Angličanům. Nocleh.


6.den (čt): Nádherné bretaňské pobřeží - vnitrozemský záliv MORBIHAN GOLFE, bývalý ostrov dnes poloostrov QUIBERON. CARNAC - městečko, jehož okolí je bohaté na prehistorické památky - obrovská seskupení menhirů, Tumulus St. Michel, Velký menhir v Locmariaquer aj. Nocleh.


7.den (pá): Pláž OMAHA BEACH, kde došlo k nejtvrdším bojům Spojenců v r. 1944. ROUEN - přístav, který patří Francii zásluhou Johanky z Arku. Staré město má zachované středověké uličky, gotické a renesanční domy a paláce, jedna z nejslavnějších katedrál Notre Dame. Nocleh.


8.den (so): Remeš - prohlídka jedinečné gotické katedrály. Noční přejezd.


9.den (ne): Návrat v ranních hodinách.

Cena zahrnuje:

* *odjezd z Brna od 6 os.
* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu autobusem
* průvodce
* 6x ubytování v hotelu

Cena nezahrnuje:

* 6x snídaně (příplatek: 900 Kč)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000