crosssearch

To Nejlepší Z Paříže

Poznávací zájezdy, Francie

Obrázek není k dispozici

Program zájezdu: 1. den: v odpoledních hodinách odjezd z ČR (dle místa odjezdu) 2. den: ráno příjezd do Paříže. Při příjezdu do města zajedeme na náměstí Bastily s novou Operou a památníkem 14. července. Celodenní prohlídka pamětihodností města s průvodcem: Eiffelova věž...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu:

1. den: v odpoledních hodinách odjezd z ČR (dle místa odjezdu)

2. den: ráno příjezd do Paříže. Při příjezdu do města zajedeme na náměstí Bastily s novou Operou a památníkem 14. července. Celodenní prohlídka pamětihodností města s průvodcem: Eiffelova věž – symbol města, park Martova pole, Invalidovna - hrobka Napoleona, dále přes řeku Seinu a prohlédneme si Vítězný oblouk, nejnámější pařížskou třídu Champs Elysées, most Alexandra III, náměstí Svornosti, kde se tyčí známý egyptský obelisk, Operu a kostel Madeleine v podobě řeckého chrámu…. V podvečerních hodinách odjezd na ubytování.

3. den: ráno pěší prohlídka na ostrově LA CITÉ – gotická katedrála Notre Dame, vězení La Conciergerie, Justiční palác, nejstarší pařížský most Pont-Neuf dále mj. shlédneme Radnici, centrum Pompidou – středisko umělecké tvorby, Les Halles – moderní nákupní středisko, Královský palác a Louvre. Večerní fakult. projížďka lodí po Seině s impozantním pohledem na pařížské památky. Odjezd do ČR.

4. den: příjezd do ČR v poledních až odpoledních hodinách
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000