crosssearch

Sol Melia Alexander Boutiqe hotel

Poznávací zájezdy, Francie

Krásný elegantní hotel je umístěn v elegantním 16. okrsku, kousek od Champs-Elysées and Victor Hugo Square.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: Krásný elegantní hotel je umístěn v elegantním 16. okrsku, kousek od Champs-Elysées and Victor Hugo Square. Letiště Orly je vzdáleno 20 km, Charles De Gaulle 28 km.

Vybavení:recepce, business centrum, Wifi na lobby, snídaňová restaurace, bar, partnerské centrum zdraví a krásy kousek od Vítězného oblouku.

Ubytování: V hotelu je 61 prostorných komfortních pokojů, z toho 4 deluxe pokoje, které mají jacuzzi, 1 junior suita a 2 suity. Každý pokoj má vysokorychlostní připojení k internetu, minibar, plazmovou TV, individuálně ovladatelnou klimatizaci a koupelnu.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně v hotelové restauraci.

Sport a zábava:
Hotel je díky své skvělé poloze ideálním východiskem pro výlety za poznáním centra Paříže a místních kulturních památek. Tepající centrum se spoustou barů, restaurací a klubů je nedaleko. Hlavní atrakce v okolí hotelu:Avenue des Champs-Elysées, Arc de Triomphe, Palais Galliera, Palais de Tokyo, Modern Art a Quai Branly - muzea, Trocadéro, Longchamp Hippodrome. Příplatek k ceně zájezdu v termínu svátků a speciálních událostí v zemi pobytu rádi na požádání sdělíme.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000