crosssearch

Savojské Alpy, NP Gran Paradiso a údolí Aosty

Poznávací zájezdy, Francie

Tento zájezd nás zavede pod masiv nejvyšší hory Alp Mont Blancu, který tvoří přirozenou hranici mezi Francií a Itálií. Navštívíme hluboká údolí z obou stran Mont Blancu a známá horská střediska (Chamomix, Val d’Isere, Courmayeur aj.). Lehkými...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento zájezd nás zavede pod masiv nejvyšší hory Alp Mont Blancu, který tvoří přirozenou hranici mezi Francií a Itálií. Navštívíme hluboká údolí z obou stran Mont Blancu a známá horská střediska (Chamomix, Val d’Isere, Courmayeur aj.). Lehkými pěšími výlety, lanovkami nebo vláčkem se dostaneme na krásné a úchvatné vyhlídky, ze kterých uvidíme bíle zářící ledovce, vrcholy Mont Blancu a dalších alpských velikánů. Údolí Aosta v severozápadní Itálii patří k nejmalebnějším oblastem Alp. NP Gran Paradiso má romantická údolí s pohledy na čtyřtisícový vrchol Gran Paradiso. Další monumentální horou na seznamu bude Matterhorn, král hor, ležící na Italsko-švýcarském pomezí.

Program zájezdu:
1.den (so): Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách.


2.den (ne): ANNECY – malebné městečko s hradem ležící na břehu stejnojmenného jezera. Výlet v okolí jezera LAC D´ANNECY.


3.den (po): Výlet do oblasti VAL D´ISERE – jezero LAC DE TIGNES, panoramatická turistická cesta do horského střediska VAL D´ISÉRE - světoznámé sportovní středisko.


4.den (út): Návštěva horského střediska CHAMONIX. V případě hezkého počasí možnost výjezdu lanovkou na AIGUILLE DU MIDI (3842 m) s impozantními pohledy na ledovce MONT BLANCU. Výlet panoramatickou cestou nad údolím VALLE DE CHAMONIX s překrásnými výhledy na okolní velikány.
5.den (st): Oblast VALLE D´AOSTA. Městečko COURMAYEUR. Výlet do malebného údolí VAL SAPIN, popř. k chatě RIF. BERTONE, kde začíná hřeben MONT DE LA SAXE s úchvatnými pohledy na ledovce a vrcholy hřebenu Mont Blancu z opačné strany.


6.den (čt): Turistika v NP GRAN PARADISO: Průjezd údolím Valle di Cogne do NP Gran Paradiso. Městečko COGNE a z něj pěší výlet ÚDOLÍM VALNONTEY, které se táhne až pod ledovce čtyřtisícového Gran Paradisa nebo možnost výjezdu lanovkou na vyhlídku Belvedere a vyhlídková cesta do městečka Cogne. Prohlídka AOSTY, která je označována za "Řím Alp", množství architektonických klenotů v centru města a památky z doby římské (římské fórum).


7.den (pá): Výlet pod MATTERHORN: Průjezd údolím Valtournenche do horského střediska CERVINIA - BREUIL, ležícího u švýcarských hranic pod vrcholem Matterhornu. Pěší výlet k jezeru LAGO GOILLET (2516 metrů) s vyhlídkami na Matterhorn (4476 metrů). V podvečer odjezd do ČR.


8.den (so): Příjezd do Prahy v poledních hodinách.

Ubytování: Ubyt. 2x Albertville, 3x údolí Aosta, 2L. pokoje


Cena zahrnuje :

* pojištění léč. výloh a storna
* dopravu autobusem
* 5x ubytování v hotelu (dvoulůžkové pokoje)
* 5x snídaně
* 3x večeře
* vedoucí zájezdu


 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000