crosssearch

Provence na kole

Poznávací zájezdy, Francie

Obrázek není k dispozici

Program zájezdu 1.den (pá): Odjezd z ČR odpoledne. 2.den (so): Odpoledne příjezd, v podvečer orientační vyjížďka do okolí. 3.den (ne): Vyjížďka po cyklostezce do TOULONU, návštěva přístavního města, možnost plavby po toulonské rejdě, po cestě koupání (cca 60 km)....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu
1.den (pá): Odjezd z ČR odpoledne.

2.den (so): Odpoledne příjezd, v podvečer orientační vyjížďka do okolí.

3.den (ne): Vyjížďka po cyklostezce do TOULONU, návštěva přístavního města, možnost plavby po toulonské rejdě, po cestě koupání (cca 60 km).

4.den (po): Celodenní výlet do VERDONSKÉHO KAŇONU – jedno z nejpůvabnějších míst v Evropě, cyklotrasa kolem kaňonu s několika vyhlídkami, přes vesničku Aiguinnes až k jezeru Sv. Kříže – koupání. Cyklotrasy při okraji kaňonu jsou různě náročné dle schopností každého cyklisty (40 – 60 km).

5.den (út): Dopoledne volno – trh v GIENS, odpoledne výlet do HYERES a okolí (30 km).

6.den (st): Dopoledne vyjížďka při pobřeží do „kamenného městečka“ BORMES-LES-MIMOSAS, zastávka u pevnosti BREGANCON koupání (55 km). Odpoledne výlet autobusem do PORT-GRIMAUD, jehož ulice tvoří převážně kanály s kotvícími loďkami. ST. TROPEZ - přístav a proslulá četnická stanice, citadela.

7.den (čt): Fakultativní výlet na ostrov PORQUEROLLES, cyklotrasa po ostrově (20 km).

8.den (pá): ABBAY DU THORONET - velice dobře zachovalého opatství z 12. století jehož kostel vás uchvátí svou dech beroucí akustikou – prohlídka s průvodcem. Zastávka na tradiční vinařské farmě, která dodávala víno na dvůr Jindřicha IV. Navarrského již v 16. století (35 km). Návrat na kole nádhernou provensálskou krajinou (40 km). Nocleh.

9.den (so): Odjezd z Giens.

10.den (ne): Návrat do ČR dopoledne.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000