crosssearch

Provence A Francouzská Riviéra

Poznávací zájezdy, Francie

Grenoble - Orange - Avignon - Arles - kaňon Verdon - Pont du Gard - Nice - Monako - Cannes

Konečná cena za osobu od: 8 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

BEZ NOČNÍHO PŘEJEZDU: Grenoble - Orange - Avignon - Arles - kaňon Verdon - Pont du Gard - Nice - Monako - Cannes

1. den:
Odjezd v časných ranních hodinách přes Rakousko, průjezd Švýcarskem, ubytování v oblasti Ženevy.

2. den:
Po snídani zastávka v ANNECY, oblíbeném letovisku na břehu stejnojmenného jezera v centru Savojských Alp. Cesta údolím řeky Isere do oblasti PREVENCE. Zastávka ve městě ORANGE, město významných antických památek (amfiteátr, triumfální oblouk). V centru města stojí Římské divadlo z 1.století, které se považuje za nejlépe zachovalé na světě. pro svou historickou hodnotu bylo v roce 1981 zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO. Navečer prohlídka AVIGNONU, někdejšího sídla papežů, kde dodnes stojí monumentální Papežský palác, slavný Avignonský most a další památky. Přejezd na ubytování. Nocleh.

3. den:
Po snídani prohlídka PONT DU GARD, světoznámého římského akvaduktu. NIMES, staré město, římský amfiteátr, Maison Carée - nejlépe zachovaný antický chrám ve Francii, který Napoleonovi posloužil jako vzor pro stavbu kostela Madeleine v Paříži. LES BAUX DE PROVENCE, zbytky středověkého skalního městečka. ARLES, středověké město spojené se jménem malíře Vincenta van Gogha. Návrat na hotel. Nocleh.

4. den:
Po snídani odjezd do AIX-EN-PROVENCE, prohlídka města, ve kterém se narodil a většinu svého života strávil další slavný malíř Paul Cézanne. Cesta do oblasti impozantního kaňonu řeky VERDON kolem překrásného horského jezera LAC DE STE. CROIX, poté průjezd panoramatickou cestou po úbočí kaňonu Verdon s úchvatnými vyhlídkami. Navečer přejezd na ubytování do oblasti CANNES. Nocleh.

5. den:
Po snídani prohlídka elegantního města NICE, přezdívaného ,,královna francouzské riviéry", poté návštěva výrobny parfémů v ÉZE s možností výhodných nákupů. Odpoledne přejezd do MONAKA - druhého nejmenšího státu na světě, kde bude povinná devítihodinová bezpečnostní přestávka. Prohlídka knížectví, katedrály, možnost návštěvy oceánografického muzea a akvária Jacquesa-Yvese Cousteaua, casino v proslulé čtvrti MONTE CARLO, koupání a pobyt na městské pláži. Večer odjezd zpět do ČR přes Itálii a Rakousko.

6. den:
Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000