crosssearch

Prodloužený víkend na riviéře

Poznávací zájezdy, Francie

Program zájezdu 1. den: Odlet z Prahy v podvečerních hodinách, přílet do Nice, pulsujícího města a vyhledávaného letoviska Riviery přitahujícího odnepaměti svým příznivým klimatem a subtropickou vegetací, transfer do hotelu, ubytování (bez večeře). 2. den: Po snídani odjezd...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy v podvečerních hodinách, přílet do Nice, pulsujícího města a vyhledávaného letoviska Riviery přitahujícího odnepaměti svým příznivým klimatem a subtropickou vegetací, transfer do hotelu, ubytování (bez večeře).

2. den: Po snídani odjezd do Éze – prohlídka historického městečka vystavěného vysoko nad mořem, návštěva parfumérie Fragonard s možností nákupů, odjezd do St. Paul – snad nejkrásnější vesnice Provence, přejezd do La Turbie k návštěvě mohutného triumfálního památníku římského císaře Augusta ze 6. stol. př.n.l. s nádhernými výhledy na Monako a ligurské pobřeží. Monako – knížecí palác, kasino, přístav, prohlídka města s průvodcem, ubytování v oblasti Marseille, fakultativně večeře.

3. den: Po snídani prohlídka Marseille - město jehož základy položili Řekové již v 7. stol. př. Kr., obchodní brána zboží z Orientu na přelomu letopočtu, druhé největší město Francie a nejdůležitější přístav, Notre Dame de la Garde, starý přístav s rybími trhy… Vyjížďka lodí na ostrov d´If s pevností, odpoledne přejezd úchvatným pobřežím Calanques s bílými až 400m vysokými útesy nad hlubokými zátokami s tyrkysovým mořem, zastávka v Cassis – malém kouzelném rybářském přístavu, odjezd na ubytování do oblasti, fakultativně večeře.

4. den: Po snídani odjezd do významného přístavního jihofrancouzského Toulonu – největší námořní základna Francie, prohlídka města a přístavu s průvodcem, odjezd přes Hyéres do Saint Tropez – zastávka k prohlídce městečka a přístavu, volno, Port Grimaud – prohlídka „francouzských Benátek“, odjezd na ubytování, fakultativně večeře.

5. den: Po snídani odjezd do Cannes – města proslulého svými plážemi a filmovým festivalem, ale i pompézními pobřežními bulváry, volno, výlet lodí na ostrov Marguerita, odjezd do Nice, okružní jízda městem spojená s pěší prohlídkou centra Nice – Anglická promenáda, Staré město, rybí a květinový trh…, volno k individuálním prohlídkám, nákupům, koupání ….v podvečerních hodinách transfer na letiště, ve večerních hodinách odlet do ČR, přílet do Prahy v pozdních nočních hodinách (cca ve 23.30 hodin).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000