crosssearch

Podzimní a předvánoční Paříž

Poznávací zájezdy, Francie

Program zájezdu 1. den: Odlet z Prahy v poledních hodinách do Paříže, po příletu transfer z letiště, okružní jízda městem pro základní orientaci ve městě a shlédnutí nejdůležitějších pamětihodností, odjezd do hotelu, ubytování, volno. 2. den: Po snídani...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy v poledních hodinách do Paříže, po příletu transfer z letiště, okružní jízda městem pro základní orientaci ve městě a shlédnutí nejdůležitějších pamětihodností, odjezd do hotelu, ubytování, volno.

2. den: Po snídani pěší prohlídka centra města s průvodcem – Náměstí Svornosti, Tuilerijské zahrady, malý Vítězný oblouk, Louvre, Notre Dame, Centre G.Pompidou, Forum des Halles, Palais Royale, Madelaine, volno, podvečerní prohlídka Montmartru s basilikou Sacré Coeur, ubytování.

3. den: Po snídani odjezd do Versailles, individuální prohlídka zámku a zahrad. Odpoledne návrat do Paříže, volno k individuálním návštěvám: Eiffelova věž, Invalidovna, Martovo pole, Latinská čtvrť, atd..., fakultativně výlet lodí po Seině, volno, ubytování. Večer fakultativně možnost individuální návštěvy kabaretů Moulin Rouge nebo Belle Epoque.

4. den: Po snídani celodenní volno k návštěvám muzeí a nákupům, v podvečerních hodinách odjezd na letiště a odlet do Prahy

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000