crosssearch

Perly Francouzské riviéry

Poznávací zájezdy, Francie

Odjezd z Brna do Nice. Příjezd do Nice, perly Francouzské riviéry, jejíž nádherné pláže byly objeveny v 19. století. Prozkoumáme podmanivou Promenade de Anglais lemující pobřeží; je plná luxusních hotelů, kaváren a butiků.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:
Odjezd z Brna do Nice.

2. den:
Příjezd do Nice, perly Francouzské riviéry, jejíž nádherné pláže byly objeveny v 19. století. Prozkoumáme podmanivou Promenade de Anglais lemující pobřeží; je plná luxusních hotelů, kaváren a butiků. Prohlédneme si významné stavby z Belle Époque, především pozoruhodnou budovu hotelu Negresco s růžovou kupolí, luxusní hotel a kasino Palais de la Mediterranee, bezchybně upravené Zahrady Alberta I. a náměstí Place Massena s fontánou du Soleil a výraznými neoklasicisními budovami červené či okrové barvy. Ubytování v hotelu, nocleh.

3. den:
Snídaně, odjezd do Cannes, které každoročně žije prestižním filmovým festivalem. Je plné luxusních hotelů, nočních klubů, elegantních butiků či drahých klenotnictví a obklopené lákavými písečnými plážemi. Prohlédneme si promenádu ??La Croisette, Vieux Port, přístav s rybářskými čluny i luxusními jachtami, uděláme si přestávku na voňavou kávu a nákupy v místních obchodech. Pak navštívíme St. Paul de Vence - Malou středověkou opevněnou vesničku, známou jako Mekku umělců, která přilákala i takové osobnosti jako např. Henri Matisse, Modigliani, Camus nebo Kipling. Masivní kamenné domy, dlážděné ulice, mohutné hradby, uvolněná atmosféra a okouzlující panorama francouzského venkova sem každoročně vábí miliony turistů. Návrat do hotelu, nocleh.

4. den:
Po snídani navštívíme Monako, útočiště slavných a bohatých, druhý nejmenší evropský stát, vsazený na skalnatém výběžku Mont Des Mules. Prohlédneme si starou část, Monaco Ville, kde se nachází knížecí palác rodiny Grimaldiů, pozoruhodnou budovu slavného Casina v Monte Carlo, grandiózní Hôtel de Paris, který je nejen symbolem luxusu, ale i chrámem gastronomie. Ukážeme vám dráhu slavné Grand Prix a navštívíme fascinující oceánografické muzeum. Po krátké přestávce si pojedeme prohlédnout malebnou vesničku Eze a muzeum parfémů Fragonard. Návrat do hotelu, nocleh.

5. den:
Snídaně, výlet do Saint Tropez, rozkošného městečka, které v 60. až 80-tých letech minulého století proslavily známé filmové hvězdy, mezi jinými i slavná Brigitte Bardot nebo Luis de Funés v sérii bláznivých komedií. V létě se mění na hektické místo plné turistů, v ostatních ročních obdobích si užijete jeho nenapodobitelnou atmosféru, která tak zaujala filmaře. Prohlédneme si starý přístav s luxusními jachtami, pokocháme se vilami slavných osobností a projdeme místní butiky. Návrat do hotelu, nocleh.

6. den:
V poledne odjezd z Nice.

7. den:
Příjezd do ČR.

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem, přepravu dle programu, 4x ubytování ve dvoulůžkovém nebo třílůžkovém pokoji v 3* hotelu se snídaní, služby českého (slovenského) průvodce, pojištění proti úpadku CK, DPH

Cena nezahrnuje

vstupné do muzeí a historických objektů, fakultativní program, cestovní pojištění

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000