crosssearch

Pařížské předjaří

Poznávací zájezdy, Francie

Odlet z Prahy v poledních hodinách cca 13,00 hod., transfer z leti&tě, okružní jízda Paříži, transfer do hotelu, volno. Po snídani volno k celodenním prohlídkám města, nákupům apod. nebo transfer MHD do centra a pě&í prohlídka centra města s průvodcem & Louvre, Notre Dame, St....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy v poledních hodinách cca 13,00 hod., transfer z letiště, okružní jízda Paříži, transfer do hotelu, volno.

2. den: Po snídani volno k celodenním prohlídkám města, nákupům apod. nebo transfer MHD do centra a pěší prohlídka centra města s průvodcem – Louvre, Notre Dame, St. Chapélle..., fakultativně jízdenka na loď po Seině, večer fakultativní možnost návštěvy některých z pařížských kabaretů.

3. den: Po snídani volno nebo fakultativní výlet do Versailles, individuální prohlídka zámku a zahrad, návrat do Paříže, volno k individuálním návštěvám – Eiffelova věž, Invalidovna, Martovo pole, Latinská čtvrť... atd.

4. den: Po snídani volno k prohlídkám muzeí a galerií, nákupům apod., v podvečerních hodinách transfer na letiště a odlet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000