crosssearch

Paříž + Zámky na Loiře

Poznávací zájezdy, Francie

V ranních hodinách odlet z Prahy do PAŘÍŽE. Po příletu následuje cca 4 hodinový panoramatický okruh městem. Odpoledne ubytování v hotelu Hilton La Defense NNNN, individuální volno, večer možnost fakultativní plavby po Seině.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den - v ranních hodinách odlet z Prahy do PAŘÍŽE. Po příletu následuje cca 4 hodinový panoramatický okruh městem. Odpoledne ubytování v hotelu Hilton La Defense NNNN, individuální volno, večer možnost fakultativní plavby po Seině (cca 270 Kč). Nocleh.

2.den - snídaně. Dopoledne výlet do VERSAILLES včetně vstupu do zámku a do zahrad, odpoledne individuální program. Nocleh.

3.den - po snídani odjezd autobusem, návštěva zámku CHAMBORD (největší v oblasti, impozantní sídlo vybudované Františkem I.). Odpoledne prohlídka někdejšího královského sídla BLOIS, které se zapsalo mnoha významnými událostmi do francouzské historie (zámek + město). Přesun do hotelu v Tours, ubytování v hotelu Turone NNN v centru města.

4.den - po snídani následuje odjezd do Amboise, prohlídka královského zámku AMBOISE a nedalekého CLOS LUCÉ (sídlo Leonarda da Vinciho, makety jeho vynálezů). Návštěva vinného sklípku v Amboise, ochutnávka vín s výkladem. Odpoledne prohlídka CHENONCEAU (zámek 6-ti žen, který je považován za nejkrásnější ze zámků na Loiře). Návrat do hotelu.

5. den - po snídani odjezd do VILLANDRY (zámek s unikátními renesančními zahradami, vyjadřujícími symboly lásky a zeleninovými záhony vysázenými do ornamentů). Dále prohlídka USSÉ (romantický zámek, který se stal inspirací pro Charlese Perraulta, autora Šípkové Růženky). Transfer do Paříže. Odlet do Prahy ve večerních hodinách.

Změna programu vyhrazena!

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000