crosssearch

Paříž, prodloužený letecký víkend s průvodcem

Poznávací zájezdy, Francie

Odlet z Prahy do Paříže dle letového řádu (za příplatek transfer z Brna). Po příletu transfer do hotelu a ubytování. Večer se projdeme čtvrtí Montmartre se slavnou bazilikou Sacré Coeur a neméně slavným kabaretem Moulin Rouge. Vychutnáme si uměleckou atmosféru na náměstíčku s...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

PAŘÍŽ - VERSAILLES

1. den:

Odlet z Prahy do Paříže dle letového řádu (za příplatek transfer z Brna). Po příletu transfer do hotelu a ubytování. Večer se projdeme čtvrtí Montmartre se slavnou bazilikou Sacré Coeur a neméně slavným kabaretem Moulin Rouge. Vychutnáme si uměleckou atmosféru na náměstíčku s malíři Place du Tertre i v labyrintu zdejších romantických uliček.

2. den:

Po snídani navštívíme muzea Louvre se slavnou Monou Lisou nebo dOrsay se sbírkami impresionistů. Po poledni si projdeme Forum des Halles, kde se rozkládala stará pařížská tržnice, ve čtvrti Beaubourg si prohlédneme moderní budovou Centre George Pompidou. Přes Ile de la Cité s katedrálou Notre Dame přejdeme do Latinské čtvrti, zavítáme do nádherné Lucemburské zahrady, prohlédneme si Panthéon, na náměstí Sorbony si budeme povídat o jedné z nejstarších evropských univerzit. Několika uličkami s řeckými restauracemi dojdeme zpět na ostrov Cité, odkud můžeme zakončit den projížďkou po řece Seine.

3. den:

Po snídani pojedeme metrem do Versailles, do sídla francouzských králů. Prohlédneme si zámek s královským apartmá a slavnou zrcadlovou galerií. Projdeme se zahradami a parkem, jež jsou příkladem francouzské zahradní architektury, můžeme zajít i k dalším stavbám v zámeckém parku, k Malému a Velkému Trianonu. Po návratu do Paříže se zastavíme v Invalidovně, místě posledního Napoleonova odpočinku, a atmosféru velkoměsta si prožijeme při procházce podvečerní Champs Elysées, vystoupíme na Vítězný oblouk a vychutnáme si preciznost uspořádání staveb v nejbližším okolí. V podvečer zavítáme k Eiffelově věži a budeme mít možnosti si prohlédnout město z ptačí perspektivy. Zájemci si mohou připlatit návštěvu tradiční revue se strhující kankánovou podívanou a šampaňským v Moulin Rouge.

4. den:

Ve volném dni si zájemci mohou prohlédnout to, co ještě z Paříže nezvládli navštívit v předcházejících dnech, nebo se mohou s průvodcem v muzeu firmy Fragonard seznámit s tajemstvím výroby parfémů a nakoupit něco z výrobků této firmy, zajet do moderní čtvrti La Défense a na náměstí Place des Vosges ve čtvrti Marais. Odjezd na letiště a odlet zpět do Prahy (transfer do Brna za příplatek).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000