crosssearch

Paříž - prodloužené letecké víkendy

Poznávací zájezdy, Francie

Zájezdy na 3 noci rozšířené o individuální volno v Paříži - doporučujeme návštěvu Latinské čtvrti se Sorbonou, čtvrti Marais...

Hotel jsme osobně navštívili...
Konečná cena za osobu od: 12 871 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den:

odlet z Prahy do Paříže. Po příletu okružní jízda Paříží: proslulou třídou Champs Élysées s Vítězným obloukem, náměstím Svornosti s luxorským obeliskem, malebným náměstím Vendome, vedle Garnierovy opery a největšího muzea na světě – Louvru, okolo budovy novorenesanční radnice Hotel de la Ville až na východ města do míst původní středověké pevnosti Bastilly. Na levém břehu Seiny uvidíte kouzelné Lucemburské zahrady a okolí majestátního Pantheonu, pojede podél jednoho z nejstarších kostelů v Paříži St. Germain-des-Pres, návrat zpět k Seině, na závěr okružní jízdy zastávka u Trocadera s nádhernou vyhlídkou na Eiffelovu věž. Přejezd do hotelu a ubytování, kratší odpočinek a info schůzka s průvodcem v recepci hotelu. Večerní program v okolí Eiffelovy věže – individuálně možnost vyjet až do 3. patra výtahem. Pro zájemce plavba lodí po Seině (cca 1 hod.) – krásný pohled z řeky na historické budovy a monumenty na obou březích. Návrat zpět do hotelu v pozdních večerních hodinách – metrem, nocleh. Poznámka: v případě posunu charterového letu bude okružní jízda realizována následující den dopoledne.

2. den:

po snídani pěší procházka s prohlídkou staré části Paříže, oblasti ostrova Cité – katedrála Notre Dame, klenot gotické architektury St. Chapelle (prohlídka individuálně), procházka k překrásné novorenesanční budově radnice (původně vystavěné italským mistrem zvaným Bocador). Přes centrum Paříže do míst, která byla v 70. letech kompletně přebudována. Odpoledne individuální volno, možnost návštěvy některých muzeí či galerií v centru města (např. impresionistů v Musée d´Orsay či klasických sbírek umění ukrytých v Louvru a mnoho dalších – doporučí průvodce v místě). Navečer společná prohlídka pitoreskní čtvrti Montmartru s náměstím malířů Place de Tertre a bazilikou Sacré Coeur s úžasným pohledem na celou Paříž. Návrat do hotelu metrem, nocleh.

3. den:

po snídani možnost individuálního výletu do Versailles, možnost prohlídky zámku se slavnou zrcadlovou galerií, zahrad – chlouby francouzského zahradního umění; indiv. výlet do Disneylandu, individuální volno v Paříži nebo další společný program s průvodcem. Nocleh.

4. den:

po snídani indiv. volno do setkání v hodinu určenou průvodcem na recepci hotelu – transfer na letiště, odlet do Prahy – přílet do Prahy v pozdních večerních hodinách.
 

Minimální obsazení

Minimální počet účastníků: 30.

Cena zahrnuje

leteckou přepravu Praha–Paříž–Praha ( příp. Ostrava ) • transfer letiště–hotel–letiště • 3 noci ve 2lůžkovém pokoji v 3* hotelu se snídaní • služby průvodce • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/1999 Sb.

Cena nezahrnuje

pojištění léčebných výloh • komplexní pojištění – viz katalog str. 11 • 1lůžkový pokoj (2 990Kč) • projížďka lodí po Seině (200 Kč) • návštěva kabaretu Moulin Rouge (3 490 Kč) • děti do 17 let zpravidla mají vstupy do památek zdarma, více informací na www jednotlivých muzeí, galerií a hist. objektů

Povinné příplatky

jízdné místní dopravou

Poznámka

u fakultativních akcí za příplatek je nutná rezervace v CK • v ceně kabaretu je vstupné na večerní show a půl láhve šampaňského

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000