crosssearch

Paříž Pro Pokročilé

Poznávací zájezdy, Francie

Pro všechny, kteří už někdy v Paříži byli, chtějí si zopakovat atmosféru tohoto magického města a seznámit se s množstvím dalších zajímavých míst pařížské historie i současnosti. Pro všechny, kteří se vydávají do Paříže poprvé, chtějí si zde vychutnat bohatý program a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pro všechny, kteří už někdy v Paříži byli, chtějí si zopakovat atmosféru tohoto magického města a seznámit se s množstvím dalších zajímavých míst pařížské historie i současnosti. Pro všechny, kteří se vydávají do Paříže poprvé, chtějí si zde vychutnat bohatý program a obdivovat jedinečný esprit a šarm města na Seině.

Program

1.den

Odjezd Brno cca 13:30

2.den

Okruh autobusem - Notre Dame a dále na Levý břeh - Sorbona, Pantheon, kolem Lucemburských zahrad a malebnými uličkami, kde žili Tri mušketýři na náměstí St.Sulpice se stejnojmennou bazilikou, známou z románu D. Browna Šifra mistra Leonarda, boulevard Saint Germain, sídlo meziválečné generace umělců s nejznámější pařížskou literární kavárnou De deux Magots, jeden z nejstarších pařížských kostelů St.Germain de Pres, sídlo prvního pařížského biskupa sv. Hermana, Bourbonský palác - sídlo Poslanecké sněmovny, Invalidovna s domem, v němž je hrobka císaře Napoleona. Přejezd k Eiffelově věži - možnost návštěvy nebo volno, v němž lze shlédnout Maison de Balzac - dům, kde žil slavný spisovatel, Muzeum vína aj. Plavba po Seině. Procházka po Champs Elysée s Vítězným obloukem, přejezd metrem na Montmartre.

Pěší okruh po Montmartru - bazilika Sacre Coeur, náměstí Tertre. Dále se vydáme po stopách umelců - Rue Lepic s ateliéry Toulouse Lautreca a van Gogha, Bateu - Lavoir s ateliérem Pabla Piccasa, Muž procházející zdí v domě, kde bydlel J. Marais, bistro U dvou mlýnů, kde pracovala Amélie z Montmartru, a za zábavou - Moulin Rouge, place Pigalle.

Odjezd na ubytování.

3.den

Ráno procházka čtvrtí Opera - chrám Madeleine, Opera Garnier, návštěva Muzea parfémů, dále přes náměstí Vendome a Tuilerijske zahrady, volno k prohlídce muzea dle výběru - Louvre, d'Orsay, Oranžerie, Centre Pompidou. Odpoledne procházka kolem Comedie Francaise, podloubími a zahradami Palais Royale do čtvrti Grand Boulevards - Paříž bulvárů a pasáží krásné éry secese - prohlídka pařížských pasáží Vivienne, Passage des Panoramas a Jouffroi, budova Burzy, procházka po pařížských bulvárech s možností zážitkové prohlidky Musée Grevin - muzea voskových figurín. Večeře v typické francouzské restauraci.

Noční Paříž - po večeři okruh autobusem podvečerní a postupně se rozsvěcující Paříží, po trase nejznámějších monumentů až do čtvrti Montparnasse. Možnost návštěvy 210m vysoké věže s panoramatickou terasou, z níž si užijete nekrásnější výhled na osvětlenou Paříž nazývaný Paříž ve 360 stupních.

Odjezd z Paříže do ČR v nočních hodinách.

4.den

Příjezd Praha v poledních hodinách, Brno odpoledne.

 

Ceny vstupů:


Eifelova věž 3. patro výtahem 14,50 €, 2.patro výtahem 8,50 €, 2.patro pěšky 5 €,

Louvre 11 €, zdarma do 25 let vč.,

Musée d'Orsay 9 €, zdarma do 25 let vč.,

Centre Pompidou 11 €, zdarma do 25 let vč.,

Vítězný oblouk 9,50 €, zdarma do 25 let vč.,

plavba po Seině 12,50 €,

Tour Montparnasse 13 €,

Musée Grevin - muzeum voskových figurín 22,50 €,

Muzeum vína vč. sklenky vína 12 €,

večeře - 3chodové menu vč. nápojů cca 20 €,

cesta metrem 2 €.

Doporučené kapesné:
90 - 120 € dle věku a zálib.

Nástupní místa:
Brno, Jihlava OMV Pávov, Praha, Beroun OMV u dálnice, Plzeň, svoz Olomouc, Prostějov příplatek 300, - Kč/osoba, min. počet 8 osob

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000