crosssearch

Paříž pro celou rodinu

Poznávací zájezdy, Francie

Paříž - Versailles - Disneyland

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

Paříž - Versailles - Disneyland

1. den:
Odlet z Prahy/Vídně do Paříže. Po příletu následuje okružní prohlídka PAŘÍŽE a transfer do hotelu. Prohlídku začneme dominantou Paříže a jeho neodmyslitelným symbolem - Eiffelovou věží. Poté přesun na prestižní bulvár Champs Elysées s luxusními obchody, restauracemi a kavárnami. Na jejím západním konci se vypíná Vítězný oblouk (Arc de Triomphe) a na východním se rozprostírá snad nejkrásnější pařížské náměstí Place de la Concorde. Nevynecháme ani kostel Sv. Magdaleny, majestátní gotický chrám Notre Dame, Justiční palác a kapli Sainte Chapelle. Přesuneme se do Latinské čtvrti, kde uvidíte literární srdce Paříže St. Germain des Prés a budete se moci projít Lucemburskými zahradami. Ubytování, nocleh.

2. den:
Po snídani výlet do VERSAILLES. Pompézní zámek Ludvíka XIV. - Krále Slunce leží jen 21 km od Paříže. Projdeme se rozsáhlými, precizně upravenými zahradami a v případě zájmu si můžete prohlédnout interiéry zámku. Návrat do Paříže, kde pokračujeme prohlídkou města krátkým výstupem k bazilice Sacré Coeur (Svaté srdce) na Montmartru. Pokocháme se výhledem na Paříž a zažijeme tamní kosmopolitní atmosféru. Pak se zastavíme u známého kabaretu Moulin Rouge (Červený mlýn). Po náročném dni si vaše dojmy z "Madmoiselle Paris" můžete (fakultativně) osvěžit během oddechové vyhlídkové plavby po Seině. Návrat do hotelu, nocleh.

3. den:
Snídaně, volný program. Možnost návštěvy palácového komplexu Louvre, který patří k nejnavštěvovanějším muzeím na světě a jeho rozsáhlá sbírka zahrnuje skvosty jako sochu Venuše Milétské, portrét Mony Lisy od Leonarda da Vinciho a jiná světoznámá malířská a sochařská umělecká díla. Fakultativně možnost výletu do Disneylandu, zábavního pohádkového parku jen 32 km od centra Paříže. Návrat do hotelu, nocleh.

4. den:
Snídaně, volno, transfer na letiště, odlet.

Cena zahrnuje:
zpáteční letenku , letištní poplatky , transfer letiště / hotel / letiště , dopravu dle programu , 3x ubytování ve dvoulůžkovém nebo třílůžkovém pokoji ve 3 * hotelu se snídaní , služby slovenského průvodce , DPH , pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
vstupné do muzeí a historických objektů , fakultativní program , cestovní pojištění

Jiné Příplatky:
příplatek za jednolůžkový pokoj 2.430 Kč/pobyt , Plavba po Seině 216,- Kč / os.

Poznámka:
Změna programu, odletových míst a časů vyhrazena.
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000