crosssearch

Paříž exclusive - eurovíkend 3/4 dny

Poznávací zájezdy, Francie

Program zájezdu 1. den: V ranních hodinách (cca v 6:00 hod.) odlet pravidelnou linkou do Paříže, transfer z letiště, čtyřhodinová okružní jízda Paříží pro seznámení s nejdůležitějšími památkami města a základní orientaci ve městě - Elysejská pole, Vítězný oblouk, Louvre,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu


1. den:  V ranních hodinách (cca v 6:00 hod.) odlet pravidelnou linkou do Paříže, transfer z letiště, čtyřhodinová okružní jízda Paříží pro seznámení s nejdůležitějšími památkami města a základní orientaci ve městě – Elysejská pole, Vítězný oblouk, Louvre, Notre Dame, Madelaine, Opera, Invalidovna, odjezd na ubytování, návštěva kabaretu Pardis Latin, volno k individuálnímu programu ve městě – Eiffelova věž, výlet lodí po Seině, muzea…
 

2. den:  Po snídani volno v Paříži nebo fakultativní výlet do Versailles – vč. návštěvy královského zámku a zahrad na okraji Paříže, v odpoledních hodinách návrat do Paříže, volno, večer fakultativně možnost návštěvy kabaretu Moulin Rouge.
 

3. den:  Po snídani volno k individuálnímu programu v Paříži - návštěvy muzeí, galerií, nákupy ..., v podvečerních hodinách transfer na letiště, odlet do Prahy, přílet v nočních hodinách (cca 23,00 hod.)

*U čtyřdenních zájezdů:
3. den: Snídaně, individuální program - volno k nákupům, prohlídkám muzeí a galerií.
4. den: Po snídani volno k individuálnímu programu v Paříži - návštěvy muzeí, galerií, nákupy..., v podvečerních hodinách transfer na letiště, odlet do Prahy, přílet v nočních hodinách (cca 23,00 hod.)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000