crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Paříž, Bretaň a tajemná Normandie

Poznávací zájezdy, Francie

Přílet do Paříže, okružní jízda (cca 4 hod.) po hlavních pamětihodnostech. Ubytování v Paříži v hotelu - Renaissance La Defense, odpoledne individuální volno. Po snídani transfer na nádraží. Přesun rychlovlakem TGV do Bretaně do kdysi slavného korzárského přístavu ST.MALO (cca...

Konečná cena za osobu od: 13 991 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den
odjezd v pozdních odpoledních hodinách z ČR a noční přejezd do Francie.

2. den
ráno příjezd do Paříže, program s průvodcem. Pěší procházka kolem známých pařížských památek (Eiffelovka, Invalidovna, Notre Dame, Vítězný oblouk, Martova pole aj.) Fakultativně projížďka lodí po Seině. Nocleh

3. den
po snídani krátká zastávka ve měste Chartres, fakultativně možnost návštěvy katedrály, přejezd do města Rennes, středověkého města s řadou hrázděných domů, odjezd do Carnacu – prohlídka nejvýznamnějšího naleziště pravěkých památek na světě, mj. s třemi tisíci menhirů, krátký výlet na zajímavý poloostrov Quiberon. Nocleh.

4. den
po snídani podél pobřeží se zastávkou v typicky bretaňském městečku s přístavem Port Louis. Další zastávka v Pont Aven – "město čtrnácti mlýnů a patnácti domů", které v 19. století přitahovalo řadu umělců (P. Gauguin). Concarneau – prohlídka dalšího z typických městeček s jeho nejvýznamnější atrakcí – Ville Close – opevněné město. Odjezd do Quimperu – městečka s nádhernou bretaňskou atmosférou, proslaveného výrobou keramiky s řadou hrázděných domů "starého města" a katedrálou, volno, Nocleh.

5. den
po snídani přejezd divokým členitým pobřežím k nejzápadnějšímu výběžku Point du Raz, až 80metrů nad mořem s úchvatnou vyhlídkou na rozervané skály a bouřící moře, následně členitým pobřežím s řadou typických bretaňských městeček, mj. zastávka v Locronan – s elegantními renesančními domy s nádhernou kaplí, kalvárií a kašnou, přejezd národním parkem d’Armorique k severnímu pobřeží Bretaně, nocleh.

6. den
po snídani odjezd do Saint Malo, "města korzárů", kterým město vděčí za největší rozvoj v průběhu 16.–17. století. Prohlídka města a hradu s řadou historických budov a opevnění, odpoledne odjezd k Mont St. Michel – prohlídka unikátního opevněného opatství, které je jedním ze symbolů Normandie, jehož vznik spadá až do 10. století, přejezd do oblasti vylodění se zastávkou v Bayeux, s katedrálou Notre Dame proslavenou svou 70metrů dlouhou tapiserií, nocleh.

7. den
po snídani odjezd do Paříže, krátká zastávka v Rouen – místě římské posádky i hlavního města Normandského vévodství, příjezd do Paříže. Pěší procházka kolem nejznámějších centrálních památek (Louvre, Champs-Elyssées, Vítězný oblouk a jiné). V pozdních večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

8. den
příjezd zpět do ČR v ranních hodinách.

Cena zahrnuje

dopravu klimatizovaným autokarem • 5 nocí ve 2lůžkovém pokoji v 2* hotelu se snídaní • služby českého průvodce • zákonné pojištění ve znění zákona 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

pojištění léčebných výloh • komplexní pojištění • 1lůžkový pokoj (2490Kč) • 5 večeří (2490 Kč)  

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000