crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Paříž a zámky na Loiře

Poznávací zájezdy, Francie (zobrazit na mapě) mapa

Ná& již tradiční zájezd jsme trochu pozměnili a zaměřili se více na poznávání krásné oblasti zámků na Loiře, které patří k největ&ím turistickým atrakcím ve Francii. Kromě klasických zámků Chambord, Chenonceaux a Blois nav&tívíte je&tě zámky Azay-le-Rideau, Villandry a Cheverny.

Konečná cena za osobu od: 8 790 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Náš již tradiční zájezd jsme trochu pozměnili a zaměřili se více na poznávání krásné oblasti zámků na Loiře, které patří k největším turistickým atrakcím ve Francii. Kromě klasických zámků Chambord, Chenonceaux a Blois navštívíte ještě zámky Azay-le-Rideau, Villandry a Cheverny.

Program zájezdu

1.den (st): Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách.

2.den (čt): Celodenní prohlídka Paříže - pravý břeh Seiny s nádhernými bulváry, Champs Elysees, oblast Louvre, Centre George Pompidou, Il de la Cité, katedrála Notre Dame, Latinská čtvrť, Panteon aj.

3.den (pá): Okruh po zámcích na Loiře. Chambord - monumentální zámek. Blois - starobylé městečko se zámkem, sídlo vévodů orleánských. Cheverny - zámek z doby Jindřicha IV. a Ludvíka XIII. vybudovaný v jednoduchém, ale klasickém stylu.

4.den (so): Okruh po zámcích na Loiře. Villandry - zámek s jedinečnými renesančními zahradami, které jsou nejpřitažlivější ze všech, úžasné ornamenty tvořené nejen květinami, ale i zeleninou a kořením. Azay-le-Rideau - mistrovské dílo renesanční architektury. Chenonceaux - nádherný renesanční zámek s malebnými zahradami, zámek šesti žen.

5.den (ne): VERSAILLES - sídlo francouzských králů. Dokončení prohlídky Paříže - levý břeh Seiny, Eiffelova věž, Invalidovna, pro zájemce možnost prohlídky Musee d'Orsay nebo galerie Louvre. Večerní Paříž - Montmartre a Moulin Rouge.

6.den (po): Příjezd do Prahy v odpoledních hodinách.

Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu autobusem
* průvodce
* 3x ubytování v hotelu

Fakultativně:

* 3x snídaně (příplatek: 450 Kč)

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000