crosssearch

Paříž a zámky na Loiře - letecky

Poznávací zájezdy, Francie

Pro zájemce o leteckou dopravu jsme připravili zájezd Paříž letecky. Na tomto zájezdu poznáte všechny největší turistické atrakce Paříže a navštívíte zámky na Loiře - Chambord, Cheverny, Villandry, Chenonceaux a Versailles.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (st): Odlet z Prahy do Paříže, nocleh.

2.den (čt): Celodenní prohlídka Paříže - pravý břeh Seiny s nádhernými bulváry, Champs Elysees, oblast Louvre, Centre George Pompidou, Ile de la Cité, katedrála Notre Dame, Latinská čtvrť, Panteon aj.

3.den (pá): Okruh - zámky na Loiře . Chambord - monumentální zámek, největší v oblasti Loiry, který si nechal vybudovat král František I. Blois - starobylé městečko se zámkem, sídlo vévodů orleánských. Cheverny - zámek z doby Jindřicha IV. a Ludvíka XIII. vybudovaný v jednoduchém, ale klasickém stylu.

4.den (so): Okruh po zámcích na Loiře. Villandry - zámek s jedinečnými renesančními zahradami, které jsou nejpřitažlivější ze všech, úžasné ornamenty tvořené nejen květinami, ale i zeleninou a kořením. Azay-le-Rideau - mistrovské dílo renesanční architektury. Chenonceaux - nádherný renesanční zámek s malebnými zahradami, zámek šesti žen.

5.den (ne): VERSAILLES - sídlo francouzských králů. Dokončení prohlídky Paříže - levý břeh Seiny, Eiffelova věž , Invalidovna, pro zájemce možnost prohlídky Musee d'Orsay nebo galerie Louvre. Nocleh.

6.den (po): Odlet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000