crosssearch

Paříž a zámky na Loiře II.

Poznávací zájezdy, Francie

Další nový zájezd, ve kterém si navíc prohlédnete úžasnou gotickou katedrálu v Chartres, i dolmeny a malebná zákoutí v údolí Loiry. Program zájezdu: 1.den (út): Odjezd z ČR ve večerních hodinách, transfer do Francie. 2.den (st): CHARTRES, jedno z...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Další nový zájezd, ve kterém si navíc prohlédnete úžasnou gotickou katedrálu v Chartres, i dolmeny a malebná zákoutí v údolí Loiry.

Program zájezdu:
1.den (út): Odjezd z ČR ve večerních hodinách, transfer do Francie.


2.den (st): CHARTRES, jedno z nejmystičtějších míst Francie, katedrála Notre-Dame, perla gotické architektury s vitrážemi ze 13. stol., místo druidské školy, TOURS, město sv. Martina prohlášené za Ludvíka XI. hlavním městem Francie, prohlídka historické centrum, katedrála, uličky s hrázděnými domy,nákupy.


3.den (čt): Vinařským krajem podél Loiry: renesanční ZAHRADY VILLANDRY, ornamenty květin, zeleniny a koření. Park vodního renesančního zámku AZAY-LE-RIDEAU. CHINON - výhled na hrad a středověké město (Johanka z Arku, Richard Lví srdce, Francois Rablaise). ABBAYE DE FONTEVRAUD. Cesta městem SAUMUR a údolím troglodytů, Grande Vignolle, prohlídka troglodytického dómu, návštěva vinic, degustace a nákup vína. ANGERS, opevněný zámek Anjouovců, nejstarší světoznámá tapisérie Apokalypsy. Příjezd do Tours.


4.den (pá): cesta kolem vinohradů Vouvray, Amboise, královský zámek Františka I. a zámeček Leonarda da Vinciho Clos-Lucé, cesta do PAŘÍŽE s výhledy na CHAUMONT a BLOIS, PAŘÍŽ, základní okruh, ubytování v centru, pěší vycházka, boulevardy, Montmartre, bazilika Sacré Coeur, náměstí malířů, noční PAŘÍŽ


5.den (so): Celodenní PAŘÍŽ, Le Defanse, možnost návštěv galerií i muzeí, společné večeře v Latinské čtvrti(15 EUR), projížďky lodí po Seině, noční Paříž na rozloučenou.


6.den (ne): Návrat do ČR v odpoledních hodinách.

Cena zahrnuje:

* průvodce
* dopravu autobusem
* 3x ubytování v hotelu (2x v Tours a 1x v centru Paříže se snídaní)
* pojištění léčebných výloh a storna

Cena nezahrnuje:

* 1/1 pokoj (příplatek: 1500 Kč)

Fakultativně:

* 2x snídaně (příplatek: 300 Kč)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000