crosssearch

Paříž a Versailles letecky

Poznávací zájezdy, Francie

Odlet z Prahy v 6:00 h do Paříže. Po příletu panoramatická autobusová prohlídka kolem nejznámějších monumentů Paříže. Slavný bulvár Champs Elysées, Vítězný oblouk, náměstí Place de la Concorde. Ubytování v hotelu, odpoledne volný program, nocleh.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:
Odlet z Prahy v 6:00 h do Paříže. Po příletu panoramatická autobusová prohlídka kolem nejznámějších monumentů Paříže. Slavný bulvár Champs Elysées, Vítězný oblouk, náměstí Place de la Concorde. Ubytování v hotelu, odpoledne volný program, nocleh.

2. den:
Po snídani pěší prohlídka Paříže - Montmartre, bazilika Sacre Couer, krásný výhled na Paříž včetně Moulin Rouge,
budova radnice, chrám Notre Dame, Justiční palác, kaple Sainte Chapelle, Invalidovna. Poté latinská čtvrť s Panteonem a procházkaLuxembourskými zahradami. Fakultativně se můžete zůčastnit vyhlídkové plavby po Seině. Návrat do hotelu, nocleh.

3. den:
Po snídani volný program - možnost individuální návštěvy palácového komplexu Louvre (tuto neděli vstup do Louvre zdarma), který patří k nejnavštěvovanějším muzeím na světě a jeho rozsáhlá sbírka zahrnuje skvosty jako sochu Venuše Milétské, portrét Mony Lisy od Leonarda da Vinciho a jiná světoznámá malířská
a sochařská umělecká díla. Pro ty, kteří nepatří k fanouškům umění, můžeme nabídnout fakultativní výlet do Versailles. Pompézní zámek Ludvíka XIV. - Krále Slunce leží jen 21 km od Paříže. Projdeme se rozsáhlými, precizně upravenými zahradami a v případě zájmu si můžete prohlédnout interiéry zámku. Návrat do paříže, nocleh v hotelu.

4. den:
Snídaně, volný program, transfer na letiště, odlet z Paříže v 15:00 h.

Cena zahrnuje

zpáteční letenku, letištní poplatky, transfer letiště / hotel / letiště, dopravu dle programu, 3x ubytování ve dvoulůžkovém nebo třílůžkovém pokoji ve 3 / 4 * hotelu se snídaní, služby slovenského průvodce, DPH, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

vstupné do muzeí a historických objektů (vstup do Louvre v ceně 12 EUR zdarma), cestovní pojištění, příplatek za jednolůžkový pokoj 2.430 Kč/pobyt

Poznámka

Změna programu, odletových míst a časů vyhrazena.

Nepovinné příplatky

komplexní cestovní pojištění 38,- Kč / os. / den, fakultativní výlet do Versailles 1100,- Kč / osoba , Plavba po Seině 216,- Kč / os.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000