crosssearch

Paříž a Versailles autobusem

Poznávací zájezdy, Francie

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách. Příjezd do Paříže. Následuje panoramatická autobusová prohlídka kolem nejznámějších monumentů Paříže. Slavný bulvár Champs Elysées, Vítězný oblouk, náměstí Place de la Concorde. Ubytování v hotelu, odpoledne volný program, nocleh.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:
Odjezd z ČR v odpoledních hodinách

2. den:
Příjezd do Paříže. Následuje panoramatická autobusová prohlídka kolem nejznámějších monumentů Paříže. Slavný bulvár Champs Elysées, Vítězný oblouk, náměstí Place de la Concorde. Ubytování v hotelu, odpoledne volný program, nocleh.

3. den:
Po snídani pěší prohlídka Paříže - Montmartre, bazilika Sacre Couer, krásný výhled na Paříž včetně Moulin Rouge, budova radnice, chrám Notre Dame,
Justiční palác, kaple Sainte Chapelle, Invalidovna. Poté latinská čtvrť s Panteonem a procházka Luxembourskými zahradami. Fakultativně se můžete zůčastnit vyhlídkové plavby po Seině. Návrat do hotelu, nocleh.

4. den:
Po snídani volný program - možnost individuální návštěvy palácového komplexu Louvre tuto neděli vstup do Louvru zdarma), který patří k nejnavštěvovanějším muzeím na světě a jeho rozsáhlá sbírka zahrnuje skvosty jako sochu Venuše Milétské, portrét Mony Lisy od Leonarda da Vinciho a jiná světoznámá malířská a sochařská umělecká díla. Pro ty, kteří nepatří k fanouškům umění, můžeme nabídnout fakultativní výlet do Versailles. Pompézní zámek Ludvíka XIV. - Krále Slunce leží jen 21 km od Paříže. Projdeme se rozsáhlými, precizně upravenými zahradami a v případě zájmu si můžete prohlédnout interiéry zámku. Návrat do paříže, nocleh v hotelu.

5. den:
Snídaně, volný program, odjezd z Paříže v poledních hodinách

6. den:
Příjezd do ČR

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem, dopravu dle programu, 3x ubytování ve dvoulůžkovém nebo třílůžkovém pokoji ve 3 / 4 * hotelu se snídaní, služby slovenského průvodce, DPH, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

vstupné do muzeí a historických objektů (vstup do Louvre v ceně 12 EUR zdarma), cestovní pojištění, příplatek za jednolůžkový pokoj 2.430 Kč/pobyt.

Nástupní místa

BŘECLAV, BRNO, JIHLAVA, PRAHA, PLZEŇ

Nepovinné příplatky

komplexní cestovní pojištění 38,- Kč / os. / den, místenka 270,- Kč / osoba, fakultativní výlet do Versailles 1100,- Kč / osoba , Plavba po Seině 216,- Kč / os.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000