crosssearch

Normandie a Bretaň

Poznávací zájezdy, Francie

Bretaň - jedna z turisticky nejpřitažlivějších oblastí Francie, kterou proslavili již její obyvatelé v době prehistorické a zanechali nám po sobě proslulé menhiry a dolmeny. Normandie skýtá neobyčejné bohatství architektonických památek z různých dob. Program zájezdu:...

Konečná cena za osobu od: 11 090 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Bretaň - jedna z turisticky nejpřitažlivějších oblastí Francie, kterou proslavili již její obyvatelé v době prehistorické a zanechali nám po sobě proslulé menhiry a dolmeny. Normandie skýtá neobyčejné bohatství architektonických památek z různých dob.

Program zájezdu:
1.den (st): Odjezd ve večerních hodinách.


2.den (čt): ROUEN - přístav, který patří Francii zásluŹhou Johanky z Arku. Staré město má zachované středověké uličky, gotické a renesanční domy a paláce, jednu z nejslavnějších katedrál Notre Dame. Ubytování.


3.den (pá): Pláž OMAHA BEACH, kde došlo k nejŹtvrdším bojům Spojenců v r. 1944. LE MONT-SAINT-MICHEL - opevněný románsko-gotický klášter na žulovém ostrůvku uprostřed mořských písčin v zátoce proslulé rozdíŹlem hladiny mezi přílivem a odlivem. SAINT MALO - malebné město, přístav proslavený boji korzárů proti Angličanům.


4.den (so): - Nádherné bretaňské pobřeží – LOCMARIAQUER – Velký rozlomený menhir, dolmen a tumulus, QUIBERON – krátká procházka po rozervaném bretaňském pobřeží, CARNAC - městečko, v jehož okolí se nacházejí unikátní řady tvořené tisíci kamenů, VANNES – město s hrázděnými domy a hradbami..


5.den (ne): Přejezd Francie, cestou kratší zastávka v CHARTRES - jedinečná největší katedrála ve Francii.


6.den (po): Návrat v dopoledních hodinách.

Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu autobusem
* průvodce
* 3x ubytování v hotelu

Fakultativně:

* 3x snídaně (příplatek: 450 Kč)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000