crosssearch

Na skok do Paříže

Poznávací zájezdy, Francie

Odjezd z Prahy v odpoledních, z Moravy v dopoledních hod., nonstop přes Německo do Francie. V ranních hodinách příjezd do Paříže, pěší prohlídka centra města s průvodcem & Náměstí Svornosti, Tuilerijské zahrady, malý Vítězný oblouk, Louvre, Notre Dame, Centre G. Pompidou,...

Konečná cena za osobu od: 5 190 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den: Odjezd z Prahy v odpoledních, z Moravy v dopoledních hod., nonstop přes Německo do Francie.

2.den: V ranních hodinách příjezd do Paříže, pěší prohlídka centra města s průvodcem – Náměstí Svornosti, Tuilerijské zahrady, malý Vítězný oblouk, Louvre, Notre Dame, Centre G. Pompidou, Forum des Halles, Palais Royale, Madelaine, volno, ubytování.

3. den: Po snídani výlet do Versailles – prohlídka zahrad, event. zámku, návrat do Paříže, La Défense – moderní čtvrť třetího tisíciletí – L’Arche, volno, Montmartre, bazilika Sacré Coeur, možnost fakultativně výlet lodí po Seině + okružní jízda Paříží, fakultativně návštěva vyhlídkové terasy Montparnassu, ubytování.

4. den: Po snídani Eiffelova věž, Mar to - vo pole, Invalidovna, volno, Latinská čtvrť – Sorbona, Pantheon…, volno. Ve večerních hodinách odjezd z Francie do ČR.

5.den: Příjezd do ČR dopoledne.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 42 termínů

Celkem 42 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000