crosssearch

Metropole Paříž, Londýn a jižní Anglie

Poznávací zájezdy, Francie

Londýn - historická metropole Velké Británie, sídlo mnoha významných muzeí a nádherných památek na Temži. Paříž - metropole Francie - leží na Seině a nabízí rovněž slavná muzea s rozsáhlými sbírkami, monumentální stavby, plavbu lodí po Seině a nedaleký zámek Versailles.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (st): Odjezd v poledních hodinách z ČR.

2.den (čt): Ráno přejezd kanálu La Manche. Dopoledne prohlídka LONDÝNA - střídání stráží u Buckinghamského paláce, White Hall, Westminsterské opatství a parlament, Trafalgarské náměstí aj.

3.den (pá): WINDSOR - největší obydlený hrad na světě. STONEHENGE - unikátní prehistorická zajímavost. WINCHESTER - ve zdejší katedrále bylo korunováno 36 anglických panovníků, večerní procházka po Piccadilli Circus a Soho.

4.den (so): Procházka po LONDÝNĚ - katedrála sv. Pavla, City, Tower - nejnavštěvovanější atrakce v Anglii. Odtud vláčkem na Greenwich, v noci přejezd trajektem do Francie.

5.den (ne): VERSAILLES - zámek západně od Paříže s řadou muzeí a historických památek. LA DEFENSE - moderní pařížská čtvrť. Fakultativně projížďka lodí po Seině.

6.den (po): Celodenní prohlídka francouzské metropole PAŘÍŽ - Louvre a jeho muzea, katedrála Notre-Damme, Invalidovna, náměstí Cocord, Vítězný oblouk, Lucemburská zahrada, Panteon, večerní projížďka městem, Montmartre a bazilika Sacre Coeur aj.

7.den (út): Eiffelova věž a dokončení prohlídky pařížských monumentů. Po poledni odjezd do ČR. V průběhu cesty zastávka v REMEŠI u korunovační katedrály francouzských panovníků. VERDUN - bojiště z 1. světové války, které stálo život 770 tisíc mužů. Přes noc průjezd do ČR.

8.den (st): Příjezd do ČR v poledních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000