crosssearch

Královské zahrady a katedrály

Poznávací zájezdy, Francie

Trasa zájezdu: Strasbourg o Verdun o Remeš o Beauvais o Amiens o Versailles o Fontainebleau o Vaux-le-Vicomte o Giverny o Chantilly o Paříž o Metz

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu: 36

1. den: Odjezd z ČR přes SRN do Francie. Večer příjezd do Strasbourgu – dle časových možností procházka večerním Strasbourgem. Nocleh.

2. den: Snídaně. Po snídani vás čeká prohlídka Strasbourgu – katedrála Notre Dame, muzeum Alsaska, palác Rohanů, Ponts-Couverts. Pozdě odpoledne odjezd na ubytování. Nocleh.

3. den: Snídaně. Dnes budete pokračovat přes Verdun do Remeše. Tady zajisté nezapomenete navštívit katedrálu Notre Dame která byla svědkem mnoha korunovací francouzských králů. Poté se ještě zastavíte v Beauvais, kde se nachází katedrála St. Pierre a světoznámé Muzeum tapisérie. Odjezd na nocleh.

4. den: Snídaně. Po snídani se vydáte do Pikardie do Amiens, zde si opět prohlédnete katedrálu, tentokrát známou svým orlojem, navštívit rovněž můžete Muzeum Pikardie. Poté již pojedete dále až do Versailles, které neodmyslitelně patří k Paříži, jako sídlo francouzského krále Ludvíka XIV. Odjezd na nocleh.

5. den: Snídaně. Dnes poznáte Fontainebleau s krásným zámkem a zahradou a poté budete pokračovat na zámek Vaux-le-Vicomte, který se dle historických pramenů stal předlohou pro výstavbu zámku ve Versailles. Nocleh.

6. den: Snídaně. Vydáte se do Giverny, kde si prohlédnete dům Clauda Moneta s jeho krásnými japonskými zahradami. Svoji prohlídku zakončíte návštěvou Chantilly – městečka známého nejen pro koňské dostihy, ale také zámkem s překrásnou zahradou. Odjezd na nocleh.

7. den: Snídaně. Po snídani již vyrazíte do Paříže a prohlédnete si to nejzajímavější, co metropole nad Seinou nabízí. Odpoledne odjezd směr Metz. Nocleh.

8. den: Snídaně. Krátce si prohlédnete Metz – katedrála St. Etienne, divadlo komedie. Poté již budete pokračovat do ČR. Příjezd do ČR v pozdních večerních až nočních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000