crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Korsika

Poznávací zájezdy, Francie

Překrásný ostrov ve Středozemním moři, jehož příroda nabízí nejenom azurové moře s fantastickým pobřežím, ale i štíty horských velikánů, romantické kaskády a zákoutí ve stínu staletých pínií a korkových dubů.

Konečná cena za osobu od: 16 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Překrásný ostrov ve Středozemním moři, jehož příroda nabízí nejenom azurové moře s fantastickým pobřežím, ale i štíty horských velikánů, romantické kaskády a zákoutí ve stínu staletých pínií a korkových dubů. „Ostrov krásy – kolébka vendety – perla Středomoří – pohoří v moři - spojení světla a vůní“ – všechny tyto atributy a jistě i mnohé další charakterizují tento ostrov, neboť jen těžko najdete jinde ve světě takovou hustotu přírodních krás na tak malém území.

Program zájezdu:

1.den (pá): Odjezd z Prahy kolem poledne před

2.den (so): Rakousko do Itálie.

3.den (ne): Ráno příjezd do Livorna, trajektem na Korsiku, po přistání pokračování cesty napříč ostrovem do zálivu Valinco u Propriana k ubytování v bungalovech.

4.den (po): Dopoledne odpočinek u moře, koupání, odpoledne pro zájemce prohlídka městečka PROPRIANO.

5.den (út): Celodenní výlet do vyhlášeného BONIFACIA , které je se svými bělostnými útesy řazeno k největším pozoruhodnostem Evropy. Prohlídka města a možnost projížďky lodí pod skalnatými útesy. Při cestě tam se ještě zastavíme v nejkorsičtějším městě SARTENE.

6.den (st): Dopoledne návštěva Napoleonova rodiště AJACCIA . Odpoledne přesun k mysu LA PARATA, procházka kolem věže s vynikajícími výhledy ke „Krvavým ostrovům“. Možnost koupání.

7.den (čt): Odpočinek u moře, koupání. Pro zájemce výlet s turistikou v oblasti skalních věží BAVELLA, které patří k nejznámějším atrakcím ostrova.Vycházka ke skalnímu oknu Trou de la Bombe.

8.den (pá): Celodenní výlet podél západního pobřeží do přístavního městečka PORTO v krásné chráněné zátoce. Cestou vycházka podél bizarních červeně zbarvených skalních útvarů CALANCHE. Odpoledne možnost koupání v Portu nebo výlet do soutěsky SPELUNCA.

9.den (so): Odpočinek u moře, koupání. Dopoledne pro zájemce možnost návštěvy proslulého naleziště FILITOSA s mnoha menhiry.

10.den (ne): Ráno odjezd napříč ostrovem do BASTIE, prohlídka města. Nalodění na trajekt a cesta do Livorna. Po vylodění pokračování cesty přes Itálii směrem k domovu.

Stravování: česká kuchyně

Cena zahrnuje:

* pojištění léč. výloh a storna
* průvodce
* dopravu autobusem
* trajekt na Korsiku a zpět
* 7x ubytování v bungalovech v 1/2L pokojích (možnost
* vaření)
* 7x snídaně
* 6x večeře
* jednoduchá strava připravovaná českou kuchařkou

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000