crosssearch

Karneval a festival citrusů v Mentonu

Poznávací zájezdy, Francie

Program zájezdu 1.den: Odjezd z ČR ve večerních hodinách, noční průjezd Rakouskem a Itálií do Francie 2.den: Ráno přijedeme na poloostrov Cap Ferrat, kde si prohlédneme 2 památky v unikátním exotickém prostředí Villy Rotschild: neorenesanční zámek vystavěný věhlasné rodině...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den: Odjezd z ČR ve večerních hodinách, noční průjezd Rakouskem a Itálií do Francie

2.den: Ráno přijedeme na poloostrov Cap Ferrat, kde si prohlédneme 2 památky v unikátním exotickém prostředí Villy Rotschild: neorenesanční zámek vystavěný věhlasné rodině Rotschildů obklopený překrásnými zahradami, a Villu Kerylos - další ze zámečků postavený pro bohatou rodinu Ephrussi ve starořeckém stylu. Po prohlídkách obou zámků se ubytujeme v blízkosti těchto skvostů a po krátkém odpočinku společně přejedeme místní linkou do Nice, kde bude krátká prohlídka města s průvodcem a individuální volno - možnost navštívit zdejší muzea (M.Chagalla, H. Matisse aj.), zajít si na večeři apod. Návrat na ubytování individuálně nebo se skupinou.

3.den: Po snídani odjezd do Mentonu, kde si prohlédneme světoznámou botanickou zahradu, individuální volno až do zlatého hřebu dnešního programu: karnevalového pochodu městem (od 14.30): alegorické vozy ozdobené tunami citrusových plodů ročně přitahují do Mentonu téměř 300 000 návštěvníků. Po ukončení průvodu bude možnost návštěvy nově otevřeného muzea Jeana Cocteaua a od 20.30 pokračuje program festivalu, a to velkolepou světelnou show ,,zahrada světla", po níž odjedeme do ČR.

4.den: Noční přejezd, návrat do ČR v odpol. hodinách

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000