crosssearch

Kaňony a ostrovy jihu Francie

Poznávací zájezdy, Francie

Rozeklané útesy, horské vesničky „na bidýlku“, hluboké kaňony a romantické ostrovy jižní Francie inspirovaly nejednoho malíře. Budete se toulat v místech, kde tvořili a která jsou dnes sídlem jejich galerií. Kouzlo krajiny a nádherné pláže si vás získají navždy.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Rozeklané útesy, horské vesničky „na bidýlku“, hluboké kaňony a romantické ostrovy jižní Francie inspirovaly nejednoho malíře. Budete se toulat v místech, kde tvořili a která jsou dnes sídlem jejich galerií. Kouzlo krajiny a nádherné pláže si vás získají navždy.

Program zájezdu:

1.den (ne): Odjezd z ČR v poledních hodinách, transfer přes Německo.

2.den (po): Mondénní i starobylé NICE, Chagallovo muzeum, var. Matissovo, hist. centrum, katedrála, hradní návrší, koupání a odpočinek na pláži.

3.den (út): Vnitrozemí: GRASSE, město parfémů, katedrála, muzeum parfumérky Galinard nebo Fragonard. Městečko GOURDON, „orlí hnízdo“, výhledy na kaňon řeky Loup. Turistická stezka „Cesta ráje“. Horská vesnička TOURRETES-SUR-LOUP, návštěva výrobny čokoládových bonbonů, ochutnávka zavařenin. Matissova kaple ve VENCE, podvečerní umělecké městečko ST-PAUL-DE-VENCE, ateliéry a hospůdky, Chagallův hrob.

4.den (st): ANTIBES, přístav, hrad Grimaldiů - muzeum Pabla Picassa, provensálská tržnice, květinové uličky, ochutnávka speciality socca, var. Koupání. VALLAURIS, vesnice keramiky, Picassova kaple a muzeum. BIOT, rázovitá vesnice, večerní CANNES, město film. festivalů, centrum Azurového pobřeží, staré město Le Suquet s vyhlídkou a troskami starého opevněného opatství.

5.den (čt): Podél červených skal pohoří Estérel do vnitrozemí, podél GRAND CANYON DU VERDON, vyhlídky, koupání v jezeře Ste-Croix.

6.den (pá): TOULON, nejstarší letovisko na Azurovém pobřeží, přístav (2. svět. válka), čtvrteční trh. Městečko CASSIS, vápencové bílé útesy a „fjordy“ calanques, turistika v přírodním parku a koupání nebo lodí podél Calanques (14 €).

7.den (so): Celodenní fakultativní lodní výlet na OSTROV PORQUEROLLES v souostroví Zlatých ostrovů u města HYÉRES, jeden z nejmalebnějších ostrovů Středomoří. Celodenní odpočinek na plážích, turistika či cykloturistika po ostrově, možnost zapůjčení kola (9 €). Variantně odpočinek na plážích v TOULONU, možnost společné večeře (cca 15 €), odjezd večer.

8.den (ne): Návrat do ČR večer.

Ubytování: 2lůžkové pokoje

Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu autobusem
* 5x ubytování
* průvodce

Cena nezahrnuje: 5x snídaně (příplatek: 890 Kč)

Fakultativně: výlet lodí na Porquerolles (příplatek: 450 Kč)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000