crosssearch

Jižní Francie - po stopách katarů

Poznávací zájezdy, Francie

Program: 1. den: Odjezd v odpoledních hodinách z Prahy. 2. den: Ráno příjezd do CARCASSONNE. Dopoledne prohlídka středověkého opevněného městečka s katedrálou a hradem z 12. století, z jehož hradeb uvidíte daleko do kraje. Odpoledne navštívíte centrum města a pro zájemce...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program:

1. den: Odjezd v odpoledních hodinách z Prahy.

2. den: Ráno příjezd do CARCASSONNE. Dopoledne prohlídka středověkého opevněného městečka s katedrálou a hradem z 12. století, z jehož hradeb uvidíte daleko do kraje. Odpoledne navštívíte centrum města a pro zájemce projížďka po CANAL DU MIDI.

3. den: Výlet do oblasti nejkrásnějších středověkých katarských hradů v krajině pod Pyrenejemi. Hrad PUILAURENS s možností výstupu na hrad, dále zastávka u hradu QUÉRIBUS, odkud za dobré viditelnosti dohlédnete až k vrcholkům Pyrenejí. Odpoledne prohlídka města NARBONNE, kde najdete jeden z vrcholů franc. gotiky - katedrálu Sv. Pastora.

4. den: Pokračování cesty po ,,zemi katarů. Dopoledne návštěva městečka MINERVE - jednoho z nejkrásnějších v této oblasti, možnost prohlídky muzea historie katarského hnutí. Poté přejezd na vyhlídku na nejsevernější z katarských hradů - komplexu 4 hradů CHATEAUX DE LASTOURS. V LIMOUSIS prohlídka největších jeskyní této oblasti s jedinečnou aragoni-tovou výzdobou. Dojezd do Albi.

5. den: ALBI - dopoledne pěší prohlídka města s opevněnou katedrálou St. Cécile, možnost návštěvy muzea Toulouse-Lautreca. Po poledni odjezd z Albi směrem na ROQUEFORT k návštěvě sklepů a jeskyní, kde se vyrábí pověstný sýr. K večeru odjezd do ČR.

6. den: Návrat do Prahy kolem poledne.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000