crosssearch

Historické skvosty Francie

Poznávací zájezdy, Francie

Obrázek není k dispozici

Program zájezdu 1. den: Odjezd z ČR ve večerních hodinách. 2. den: Po příjezdu do Paříže spolu s leteckými klienty autobusová prohlídka města - cesta kolem nejznámějších památek Paříže. Samozřejmě nesmíme opomenout slavný bulvár Champs Elysées s luxusními obchody,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:
Odjezd z ČR ve večerních hodinách.
2. den:
Po příjezdu do Paříže spolu s leteckými klienty autobusová prohlídka města - cesta kolem nejznámějších památek Paříže. Samozřejmě nesmíme opomenout slavný bulvár Champs Elysées s luxusními obchody, restauracemi a kavárnami, Vítězný oblouk, náměstí Place de la Concorde, Invalidovnu. Ubytování v hotelu, volný program, nocleh.
3. den:
Po snídani se začne pěší prohlídka Paříže - Montmartre: umělecká čtvrť, bazilika Sacre-Coeur, známý kabaret Moulin Rouge. Později zastávka u chrámu Matky Boží - "Notre Dame", Justičním paláci, kapli Sainte Chapelle a na krásných mostech přes Seinu. Po návštěvě latinské čtvrti si pobyt v tomto krásném městě můžete zpříjemnit i fakultativní vyhlídkovou plavbou po Seině. Návrat do hotelu, nocleh.
4. den:
Po snídani volný program. Je jen na vás, pro jaký druh zábavy se rozhodnete. Pokud máte děti - je zde možnost individuální návštěvy Disneylandu. Pokud jste milovníky umění, tak najisto vaše kroky povedou do palácového komplexu Louvre, který patří k nejnavštěvovanějším muzeím na světě. Jeho rozsáhlé sbírky zahrnují takové skvosty umění jako sochu Venuše Milétské, da Vinciho portrét Mony Lisy a tisíce jiných světoznámých malířských a sochařských uměleckých děl. Také se můžete zúčastnit fakultativního výletu do Versailles. Tento pompézní zámek Ludvíka XIV. - Krále Slunce - leží jen 21 km od Paříže. Projdete se rozsáhlými, precizně upravenými zahradami av případě zájmu si můžete prohlédnout i jeho interiér.
Ten, kdo má dobrou kondici, se odpoledne může vybrat po schodech na vrchol Eiffelovy věže - symbolu Paříže. Ale většina z jejích návštěvníků dává raději přednost výtahem, aby z vrcholu uviděla celý Paříž jako na dlani. Návrat do hotelu. přenocování
5. den:
Po snídani v hotelu individuální program na nákup suvenýrů nebo na kávičku v originální pařížské kavárně. Po transferu leteckých klientů na letiště odjezd na Slovensko a ČR ve večerních hodinách.
6. den: 
Příjezd do ČR.

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem přepravu dle programu 3 x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v 3 * hotelu se snídaní služby slovenského průvodce DPH • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

vstupné do muzeí, historických objektů a na plavbu lodí po Seině  komplexní cestovní pojištění příplatek za místenku

Jiné Příplatky

příplatek za jednolůžkový pokoj 2.590 Kč / pobyt komplexní cestovní pojištění 38 / den místenka 270 Kč / os. fakultativní výlet do Versailles - 1.190 Kč/ os. (vstupenka plus autobusovou nebo vlakovou jízdenku) plavba po Seině 490 Kč / os.

Poznámka

Změna programu vyhrazena

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000