crosssearch

Grand tour Francií

Poznávací zájezdy, Francie

Trasa zájezdu: Strassbourg o Nancy o Verdun o Paříž o Rouen o Arromanchez o Saint Malo o Carnac o Nantes o Angers o Blois o Chambord o Lyon o Orange o Avignon o Montpellier o Arles o Aigues Mortes o Nice o Monaco Program: 1. den: odjezd z ČR ve večerních hodinách. 2....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu: Strassbourg o Nancy o Verdun o Paříž o Rouen o Arromanchez o Saint Malo o Carnac o Nantes o Angers o Blois o Chambord o Lyon o Orange o Avignon o Montpellier o Arles o Aigues Mortes o Nice o Monaco

Program: 1. den: odjezd z ČR ve večerních hodinách.

2. den: návštěva oblastí Alsasko, Lotrinsko - Strassbourg (prohlídka centra, exteriéru katedrály), dále do Nancy (Place Stanislas, vévodský palác), Verdunu (bitevní pole, kostnice, bajonetový příkop, památník), přejezd na ubytování - ve večerních hodinách v okolí Paříže, nocleh.

3. den: po snídani prohlídka nejzajímavějších památek a míst Paříže (Notre Dame, Saint Chapelle, Louvre, Královský palác, Montmartre), přejezd na ubytování v okolí Rouenu, nocleh.

4. den: po snídani návštěva oblastí Normandie a Bretaně, Rouenu (katedrála, Aitre Saint Maclou, památník Johanky z Arcu), dále do Arromanches (pláže vylodění, památník vylodění), Mont Saint Michel (klášter), ubytování ve večerních hodinách, nocleh.

5. den: po snídani pokračování cesty do Bretaně, zastávka v Saint Malo - prohlídka korzárského města, přejezd na jižní pobřeží Bretaně, zastavení v Carnacu (menhirové řady), v Nantes (katedrála, hrad), ubytování ve večerních hodinách, nocleh.

6. den: po snídani návštěva/ zastavení u nejkrásnějších zámků na Loiře - Angers (exteriér hradu a katedrála), Blois (zámek), Cheverney (zámek), Chambord (exteriér zámku), ubytování ve večerních hodinách, nocleh.

7. den: po snídani přejezd do Auvergne, údolí Rhony - výstup na vulkán Puy de Dome, zastavení v Clermont Ferrand - centru, přejezd do Lyonu - prohlídka (staré město, amfiteátr, odeon), ubytování ve večerních hodinách, nocleh.

8. den: po snídani návštěva Údolí Rhony - zastávka ve Vienne (antický chrám, centrum města), Orange (amfiteatr, vítězný oblouk) a Avignonu (papežský palác, centrum města), ubytování ve večerních hodinách, nocleh.

9. den: po snídani přejezd do oblasti Provence, Languedoc, a Camargue - zastavení na Pont du Gard (římský akvadukt), v Nimes (římský chrám, aréna), Montpellier (katedrála, nejstarší lékařská fakulta, klasicistní zahrady), Aigues Mortes (gotické hrazené město) a Arles (římské divadlo, aréna, Elysejská pole), ubytování ve večerních hodinách, nocleh.

10. den: po snídani odjezd do Provence - návštěva Beaux de Provence (romantická zřícenina hradu), zastávka v Marseille (Notre Dame de la Garde, starý přístav), centru města Toulonu (vojenský přístav), ubytování ve večerních hodinách, nocleh.

11. den: po snídani Azurové pobřeží - Nice (historické centrum, možnost koupání), přejezd do Monaca - návštěva Monte Carla (vévodský palác, katedrála, kasino), odjezd do ČR.

12. den: v odpoledních hodinách příjezd do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000