crosssearch

Francouzská riviéra s návštěvou Marinelandu

Poznávací zájezdy, Francie

Program zájezdu 1. den: V časných ranních hodinách (cca v 6:00 hod.) odjezd z Prahy přes D. Dvořiště a Salzburg do Verony - prohlídka města s průvodcem. Noční přejezd do Francie. 2. den: Ráno příjezd do Monaca - prohlídka města s průvodcem, volno, možnost koupání,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den: V časných ranních hodinách (cca v 6:00 hod.) odjezd z Prahy přes D. Dvořiště a Salzburg do Verony - prohlídka města s průvodcem. Noční přejezd do Francie.
 

2. den: Ráno příjezd do Monaca - prohlídka města s průvodcem, volno, možnost koupání, návštěva parfumerie Fragonard, Antibes - kdysi řecká a římská osada, dnes půvabné městečko s řadou historických památek a zbytky původního opevnění - pevnost Carré, zámek rodu Grimaldi… prohlídka města, volno, ubytování v oblasti Marseille.
 

3. den: Po snídani prohlídka Marseille, druhého největšího města Francie - Starý přístav s rybím trhem, chrám Panny Marie Strážné, pevnosti St. Jean a St. Nicolas, opatství St. Victor, radnice, palác Longchamp, volno, fakultativně výlet lodí na pevnost d'If, odjezd do Saint Tropez – prohlídka městečka proslulého krásnými plážemi, citadelou a četnickou stanicí z francouzských komedií, ubytování.
 

4. den: Po snídani odjezd do Fréjus - antické město - prohlídka, Cannes - prohlídka světoznámého letoviska proslulého nejen Festivalovým palácem a třídou Croisette, ale i překrásnými plážemi, volno, event. výlet lodí na ostrov Marguerita, odjezd na ubytování.
 

5. den: Po snídani odjezd do Nice – prohlídka dalšího pulsujícího a vyhledávaného letoviska na Riviéře - Anglická promenáda, květinový a zeleninový trh, volno k prohlídkám a nákupům, možnost koupání - odpočinek před zpáteční cestou. V podvečerních hodinách odjezd a návrat do ČR.
 

6. den: Příjezd do Prahy v dopoledních hodinách.

* U sedmidenních zájezdů:
3. den: Po snídani odpočinkový den - celodenní návštěva vyhlášeného aquaparku Marineland v Antibes - prohlídka areálu, možnost návštěvy největší evropské vodní show se zvířaty a rybami, za příplatek na místě návštěva dalších atrakcí (koupání s delfíny či lachtany - informace u prodejce), možnost koupání na nedaleké pláži, v pozdním odpoledni odjezd z Antibes do oblasti Marseille na ubytování, fakultativně večeře.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000