crosssearch

Francouzská a Italská riviéra

Poznávací zájezdy, Francie

Obrázek není k dispozici

Program zájezdu 1.den (so):Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách. 2.den (ne):Příjezd na italskou stranu „Palmové riviéry“ do města SAN REMO (UNESCO) - přímořské letovisko, kde šlechta na konci 19. stol. objevila radovánky, které nabízí Italská riviéra. San Remo...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (so):Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách.
2.den (ne):Příjezd na italskou stranu „Palmové riviéry“ do města SAN REMO (UNESCO) – přímořské letovisko, kde šlechta na konci 19. stol. objevila radovánky, které nabízí Italská riviéra. San Remo leží mezi dvěma mysy – Capo Verde a Capo Nero, díky mírnému klimatu se stalo světoznámým místem rekreace anglické buržoazie a ruské aristokracie. Mezi nejvýznamnější památky patří katedrála S. Siro v lombardsko-románském stylu, ruský kostel, saracénská věž, postavená pro obranu starého města zvaného La Pigna – jedlová šiška.
3.den (po):Výlet do Francie. Středisko květinářství ANTIBES – městečko ležící při patě skalnatého poloostrova CAP D’ANTIBES, který je symbolem luxusního života na Riviéře již od 20. let. Možnost prohlídky Picassova muzea. CANNES – místo konání světoznámých filmových festivalů. Procházka po přímořské palmové promenádě Croisette, staré čtvrti Le Suqeut s krásným výhledem na přístav a Festivalový palác.
4.den (út):Pobyt u moře.
5.den (st):Výlet do nejpopulárnější části Francouzské riviéry. ÉZE – skalní hnízdo alpského předhůří s překrásnými výhledy na celé pobřeží. NICE – město s romantickou starou částí i palmovou Anglickou promenádou, vyhlídka Le Chateau na město a starý původně římský přístav, možnost koupání.
6.den (čt):Pobyt u moře nebo fakultativní výlet: MENTON – město schované v klínu vysokých hor, proslulé svými plážemi a pěstováním citrónů, které se také staly symbolem města. Nad městem se tyčí největší a nejhezčí barokní kostel celého Azurového pobřeží, kostel sv. Michala. VILA HANBURY – nádherná botanická zahrada, dnes přírodní park plný exotických rostlin a stromů z celého světa. V r. 1867 zakoupil tuto vilu na mysu Mortola anglický botanik Sir Thomas Hanbury s bratrem a plně využili jedinečně mírné a slunečné ligurské klima k založení zahrady exotických rostlin. DOLCEAQUA – středověká vesnice pod svahy Přímořských Alp, které dominují ruiny Castello dei Doria z 15. stol. a most Ponte Vecchio ze stejné doby s jediným 33 metrů dlouhým kamenným obloukem, na okolních svazích rostou terasovité vinice, ze kterých se vyrábí proslulé těžké červené víno di Dolceaqua.
7.den (pá):MONACO – MONTE CARLO – krásou zářící malé knížectví. Možnost návštěvy Oceánografického muzea, katedrály knížecí rodiny nebo Knížecího paláce a v Monte Carlu slavného Casina.
8.den (so):Příjezd do Prahy v odpoledních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000