crosssearch

Francie za vínem, gastronomií a přírodou - od Bordeaux po Lyon

Poznávací zájezdy, Francie

Obrázek není k dispozici

Poznávací okruhy - Francie

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (so): Odjezd z Prahy v dopoledních hodinách.

2.den (ne): BOURGES, galorománské a universitní město, nejširší katedrála Francie chrám St-Etienne (UNESCO), ubytování v BORDEAUX (UNESCO), prohlídka města s katedrálou, Muzeum vína.

3.den (po): SAINT-ÉMILION (UNESCO), kouzelné vinařské město se skalním kostelem, ochutnávka vyhlášeného vína, cesta zeleným srdcem kraje DORDOGNE, údolí řeky Vezére (UNESCO), Marqueyssac, jedinečné zahrady a zámeček na vysokém ostrohu nad řekou,pohledy na hrad BEYNAC et CAZENNAC, SARLAT-la-CANEDA, středověké městečko vyhlášené specialitami (kozí sýry, husí játra, lanýže a víno), kouzelný kraj Périgord, fakult.večerní ochutnávka vín z oblasti Bordeaux a Bergerac, sýrů a foie gras s výkladem.

4.den (út): COLLONGES-LA-ROUGE, jedna z nejkrásnějších vesnic ve Francii, propast s ponornou řekou GOUFFRE DE PADIRAC, středověké poutní místo na Svatojakubské cestě ROCAMADOUR, zámek, 7 kostelů nad řekou, gastronomický ráj, historické město CAHORS, opevněný most Pont Valentre, unikátní katedrála, ochutnávka skvělého černého vína Cahors.

5.den (st): Vesnička St-CIRQ-LAPOPIE - pohádka středověku, turistika v okolí řek Lot a Célé, pískovcové převisy, pravěká jeskyně PECH-MERLE s malbami modrých koní a krasovými perlami, možnost večeře v Cahors.

6.den (čt): FIGEAC se středověkým centrem, podél řeky Lot do městečka CONQUES na Svatojakubské cestě, románská katedrála, cesta přes malebné městečko ESTAIGN s hradem a ESPALION do RODEZ nad řekou Aveyron, katedrála, biskupský palác, zajímavé domy ze 16. století, fakultativně večeře.

7.den (pá): MILLAU, technický zázrak - nejvyšší dálniční most v Evropě, turistika v kaňonu řeky Dourbie nebo vesnice ROQUEFORT SUR SOULZON, proslulá pravým roquefortským sýrem, ochutnávka, přírodní zázrak CIRQUE DE NAVACELLES, přejezd do Ales.

8.den (so): KAŇON ŘEKY ARDCHE, brána Pont-d’Arc, LYON (UNESCO), Mekka gurmánů, staré město Vieux Lyon, antické vykopávky a divadlo, renesanční čtvrť tkalců, fakultativně večeře na rozloučenou, večer odjezd.

9.den (ne): Návrat do Prahy odpoledne.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000