crosssearch

Francie s vůní Atlantiku

Poznávací zájezdy, Francie

Navšítili již jste mnohá místa u Středozemního moře? Tak proč nezkusit pobřeží Atlantiku? Vzpomeňte na slavné Tři mušketýry a vydejte se do La Rochelle i míst, odkud pocházel D´Artagnan. Ochutnejte pravé ústřice i slavné víno Bordeaux.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Navšítili již jste mnohá místa u Středozemního moře? Tak proč nezkusit pobřeží Atlantiku? Vzpomeňte na slavné Tři mušketýry a vydejte se do La Rochelle i míst, odkud pocházel D´Artagnan. Ochutnejte pravé ústřice i slavné víno Bordeaux.

Program zájezdu:

1.den (pá): Odjezd z Prahy v poledních hodinách.

2.den (so): LA ROCHELLE, vzpomínka na Tři mušketýry a kardinála Richelieu, pevnost Hugenotů, věž sv. Mikuláše, opevněný přístav s majákem, muzeum Lafaille, odpočinek u moře, koupání nebo lodí kolem pevnosti BOYARD.

3.den (ne): Odpočinek u moře, odpoledne výlet do BOUAGE, pevnost kardinála Richelieua a ostrov Oléron.

4.den (po): Ostrov ILE-DE-RÉ a národní park POITOUOVSKÉ MOČÁLY, malebné bílé vesnice na kůlech, výlet loďkou napříč močálem s orchidejemi a lekníny, COULON, akvárium s mořskými i sladkovodními rybami, slavný most a ostrov ILE-DE-RÉ, maják a koupání.

5.den (út): Odpočinek u moře pro zájemce fakultativně: VE ZNAMENÍ KOŇAKU: ANGOULEME, město na vápencovém ostrohu nad řekou Charente, cesta po hradbách, katedrála St-Pierre, COGNAC, SAINTES, římské vykopávky, katedrála.

6.den (st): Celodenní odpočinek u Atlantiku nebo v bazénu, možnost procházek v přírodním parku Palmyra, ZOO Palmyre.

7.den (čt): Turistika, koupání v Atlantiku u nejvyšší duny Evropy, ARCACHON, vinařské centrum, DUNE PILAT (117 m), koupání a turistika, BORDEAUX, historické centrum, katedrála a biskupství.

8.den (pá): Den ve znamení vína kraje Bordeaux: SAINT-ÉMILION, oblastí vinic k řece Garonne, ROQUETAILLADE, kouzelné vinařské město a zámek, středověký hrad papeže Klimenta VII. Pro zájemce místo výletu možnost přejet vlakem do Arcachon a tam celodenní koupání na krásné pláži.

9.den (so): POITIERS, historie a Futuroscop, zvonice, justiční palác, chrám Notre-Dame-la-Grande, kostel St-Hilaire, FUTUROSCOPE park filmových projekcí, laserová noční show, transfer přes SRN.

10.den (ne): Návrat večer.

Ubytování: v mobilhomech pro 4 os. ve 2lůžkových pokojích s možností vaření

Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu autobusem
* průvodce
* 5x ubytování v mobilhomech
* 2x ubytování v hotelu

Cena nezahrnuje:

* 2x snídaně (příplatek: 400 Kč)
* 3 osoby v mobilhomu - 950 Kč/os
* 2 osoby v mobilhomu - 2600 Kč/os.

Fakultativně: Fakultativní výlet 5. den 550 Kč/os.(od 25 osob)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000