crosssearch

Francie a malíři

Poznávací zájezdy, Francie

1. den: Odjezd z ČR ve večerních hodinách.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den: Odjezd z ČR ve večerních hodinách.

2. den: Prohlídka Paříže, pěší procházka kolem nejznámějších centrálních pařížských památek (Notre-Dame, Louvre, Place de la Concorde, Champs-Elysées, Vítězný oblouk, Martova pole, Eiffelova věž, Latinská čtvrť, Sorbona, Lucemburský palác a zahrady, Boulevard St. Germain nebo individuální prohlídka Muzea D’Orsay nebo Marmottan. Večer speciální procházka na Montmartru – právě zde koncem 19. století umělci žili a tvořili. Nocleh.

3. den: Po snídani odjezd přes Auvers sur Oise, zde krátce žil Vincent van Gogh. V místním zámku se přesuneme do časů impresionistů. Dále navštěva Giverny, spojené se jménem Clauda Moneta, místní japonské zahrady zvěčnil na svých plátnech v podobě slavných "Leknínů". Nocleh.

4. den: Po snídani katedrála v Rouen­u, která proslula v různých barevných kreacích a odstínech v dílech Moneta. Etretat svými bílými křídovými útesy okouzlila Courbeta i Moneta. Honfleur je svým miniaturním přístavem považováno za Mekku umělců. V místních galeriích najdete zajímavá díla. Individuální program nebo procházka s průvodcem městečkem. Návrat do hotelu, nocleh.

5. den: Po snídani odjezd zpět do ČR se zastávkou ve Strasbourgu. Prohlídka města (katedrála Notre-Dame, malebná čtvrť hrázděných domů Petite France). Fakultativní plavba lodí po řece s výhledy na historické centrum i moderní paláce Evropského parlamentu a Rady Evropy. Individuální volno. Odjezd zpět do ČR.

6. den: Příjezd zpět do ČR v ranních hodinách

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000