crosssearch

Do Paříže v pohodě

Poznávací zájezdy, Francie

Program 1. den: Odjezd z Prahy v dopoledních hodinách do Německa (Z Ostravy odjezd vlakem Pendolino do Prahy)... Zastávka v Norimberku - pěší prohlídka historického jádra města ohraničeného pěti kilometry hradeb s 80ti věžemi - Císařský hrad, gotické kostely, historické budovy...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program

1. den: Odjezd z Prahy v dopoledních hodinách do Německa (Z Ostravy odjezd vlakem Pendolino do Prahy)… Zastávka v Norimberku – pěší prohlídka historického jádra města ohraničeného pěti kilometry hradeb s 80ti věžemi – Císařský hrad, gotické kostely, historické budovy s řemeslnickými dílnami… volno, dojezd do Francie v podvečerních hodinách na ubytování v oblasti Metz, fakultativně večeře.

2. den: Po snídani odjezd do Paříže, po příjezdu okružní jízda Paříží kombinovaná s pěšími prohlídkami…Louvre, náměstí Svornosti, Madelaine, Opera, Elysejská pole, Vítězný oblouk, Trocadéro… Odjezd na ubytování, volno, fakultativně večeře.

3. den: Po snídani odjezd do Versailles, individuální prohlídka zámku, zahrad. Odpoledne La Défense – prohlídka moderní čtvrti, volno. Odjezd na Montmartre - Sacré Coeur, náměstí malířů apod…, volno, návrat na ubytování, fakultativně večeře.

4. den: Po snídani Latinská čtvrť – Sorbonna, Pantheon, Luxemburské zahrady, Invalidovna, volno… V podvečerních hodinách výlet lodí po Seině, návrat na hotel, fakultativně večeře.

5. den: Po snídani odjezd k Eiffelově věži, volno k individuálním prohlídkám.Odjezd z Paříže do oblasti Strasbourgu, ubytování, fakultativně večeře.

6. den: Po snídani Strasbourg – prohlídka historického jádra města včetně panoramatické projížďky lodí po kanálech, volno. Dle možnosti zastávka u budovy Evropského parlamentu. V poledních hodinách odjezd do ČR, dojezd do Prahy v podvečerních hodinách, odjezd do Ostravy vlakem Pendolino.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000