crosssearch

Burgundsko na kole - krajem vína

Poznávací zájezdy, Francie

Obrázek není k dispozici

Pohodově po poklidných cyklostezkách krajem prodchnutým historií, obývaném Galy i Římany, plným románských staveb, středověkých center měst, kostelů, bazilik a klášterů. Krajem vinic a vinných sklípků, sýrů a šneků, po zelených stezkách Burgundska podél kanálů, řek a jezer......

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pohodově po poklidných cyklostezkách krajem prodchnutým historií, obývaném Galy i Římany, plným románských staveb, středověkých center měst, kostelů, bazilik a klášterů. Krajem vinic a vinných sklípků, sýrů a šneků, po zelených stezkách Burgundska podél kanálů, řek a jezer... Vždy s možností volby ubytování - v kempech pod stanem či v chatkách.

Program zájezdu

1.den (so):Autobusem přes Německo do Francie.
2.den (ne):Z Cormatinu na kole zvlněnou krajinou Beaujolais, mezi poli a vinicemi do historického Mâconu.
3.den (po):Po Zelené stezce Val Lamartinien malebnými vesničkami kolem středověkého hradu Berzé-le-Châtel do starobylého městečka Cluny se slavným opatstvím.
4.den (út):Zelenou stezkou přes středověkou vesničku Brancion do města Tournus, proslaveného svým 900 let starým hradem. Jízda vinařskou oblastí Chardonnay, výjezd na Mont St-Romain s panoramatickou vyhlídkou.
5.den (st):Po cyklostezce podél splavného kanálu rovinatou krajinou jižního Burgundska plnou polí, pastvin a lesů. Údolím řeky Saône s typickými vinařskými městečky. Hradbami obklopené Beaune - metropole burgundského vinařství: muzeum vína.
6.den (čt):Cyklostezkou do starobylého města Autun, římské brány, katedrála St-Lazare, antické Théatre Romain, muzeum Rolin s keltskými památkami. Ochutnávka vína v tradičním sklípku.
7.den (pá):Po cyklostezkách ve Zlaté pahorkatině, Dijon - hlavní město Burgundska a historické sídlo burgundských vévodů: středověké centrum, katedrála, hrázděné domy a paláce.
8.den (so):Možnosti výjezdů do kopců v okolí s návštěvami soukromých vinic a ochutnávkami. Naložení kol, přejezd přes Německo domů.
9.den (ne):Návrat do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000