crosssearch

Bretaň A Normandie S Návštěvou Paříže

Poznávací zájezdy, Francie

Odjezd z ČR v časných ranních hodinách přes SRN, nocleh ve Francii.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

BEZ NOČNÍHO PŘEJEZDU. Odjezd z ČR v časných ranních hodinách přes SRN, nocleh ve Francii.

1. den:
1.Odjezd z ČR v časných ranních hodinách. Přejezd Německem, nocleh ve Francii.

2. den:
Po snídani odjezd do GIVERNY, návštěva domu Moneta a úchvatné MONETOVY ZAHRADY. Odjezd přes LES ANDELYS, jednoho z nejhezčích míst severní části Francie na řece Seině pod hradem GAILLARD z roku 1197. Pokračování do ROUEN - prohlídka města - pamětní deska upálení Jany z Arku, Hodinová věž, gotická katedrála Notre Dame, zachovalé středověké uličky, hrázděné domy. Přejezd na ubytování. Nocleh.

3. den:
Po snídani ÉTRETAT - pobřežní městečko se skalními branami vysokými kolem 70 m. Přejezd mostu Normandie (2 141 m) přes řeku Seinu nedaleko Le Havre. Poté BAYEUX - kolébka vévodů z Normandie se známou 70 m dlouhou tapiserií z Bayeux... Návštěva míst spojených s vyloděním u Arromanches-les-Bains s plážemi Gold Beach, kde se dochovaly trosky umělého přístavu z období operace Overlord. Nocleh.

4. den:
Po snídani oblíbené město Viléma Dobyvatele CAEN, zastávka u hradu, kostela sv. Petra a mužského kláštera, který vybudoval tento panovník. Poté prohlídka kláštera MONT ST-MICHEL, druhé nejnavštěvovanější místo ve Francii. Procházka pirátským městečkem ST-MALO, rodiště objevitele Kanady J. Cartiera, možnost koupání na městských plážích. Nocleh.

5. den:
Po snídani procházka správním střediskem Bretaně, historickým RENNES. Návštěva megalitických památek v CARNACU s mnoha menhiry, dolmeny, mohyly. Poté zastávka na plážích poloostrova Quiberon, podle časových možností koupání. Nocleh.

6. den:
Po snídani zastávka CHARTRES - prohlídka jedné z nejznámějších francouzských katedrál. Před polednem příjezd do centra PAŘÍŽE, volno k prohlídce muzea Louvre nebo d'Orsay či Champs Elysées s Vítězným obloukem, v podvečer přejezd metrem na Montmartre s bazilikou Sacré Coeur a náměstím malířů. V pozdních večerních hodinách odjezd do ČR, noční přejezd SRN.

7. den:
Příjezd do ČR ve večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000