crosssearch

Báječná Provence - autokarem

Poznávací zájezdy, Francie

Program zájezdu 1.den: Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách přes Německo do Francie. 2.den: Avignon - papežské město, s papežským palácem a slavným Avignonským mostem, které během své vlády několikrát navštívil i Karel IV., prohlídka s průvodcem. Pont du Gard -...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den: Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách přes Německo do Francie.
 

2.den: Avignon – papežské město, s papežským palácem a slavným Avignonským mostem, které během své vlády několikrát navštívil i Karel IV., prohlídka s průvodcem. Pont du Gard – unikátní památky římského mostu a akvaduktu, ubytování, fakultativně večeře.
 

3.den: Orange – prohlídka města známého památkami z dob římského osídlení (divadlo, vítězný oblouk...). Výlet do jedné z nejzajímavějších oblastí Provence – Vaucluse spojený s návštěvou překrásných přírodních a historických atraktivit oblasti - Chateauneuf du Pape, Gordes, klášter Senanque. Ubytování, fakultativně večeře. 
 

4.den: St. Remy de Provence, Les Baux de Provence – návštěva historických provensálských míst, Nimes – prohlídka města nazývaného francouzský Řím – amfiteátr, Dianin chrám... Arles – prohlídka města, ubytování, fakultativně večeře.
 

5.den: Odjezd do národního parku Camarque – přírodní rezervace v deltě Rhony vyhledávaná pro možnost pozorování mj. růžových plameňáků, polodivokých bílých koní..., možnost koupání, odpočinku, fakultativně vyjížďka lodí do rezervace, prohlídka unikátních městeček oblasti – Aigues Mortes, St. Maries de la Mer, odjezd do Marseille – prohlídka, ubytování, fakultativně večeře.
 

6.den: Grand Canyon na řece Verdon – mimořádná přírodní atrakce, Napoleonovou cestou do Nice, ubytování v Nice, fakultativně večeře. 
 

7.den: Odjezd do Monaca (cestou zastávka v parfumerii v Éze), Monaco – prohlídka města, volno, možnost koupání, odpočinek před cestou do ČR.
 

8.den: Příjezd do Prahy v odpoledních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000